شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1400/03/12 شناسه خبر: 1740116
موسوی:

نامزدهای شوراها در تبلیغات، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

نامزدهای شوراها در تبلیغات، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: نامزدهای انتخابات شوراها ۷ روز فرصت تبلیغ دارند و باید در این مدت رعایت پروتکل های بهداشتی را مد نظر قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید اسماعیلی موسوی در توصیه ای به نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا،گفت: به نامزدهای انتخابات شوراها توصیه می کنم که اولا ۷ روز تبلیغات را غنیمت بشمارند و حتما از آن استفاده کنند اما فراموش نکنند که سلامت خودشان و مردم امر بسیار مهمی است.

 
وی بیان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی وظیفه همه ما است و حتما باید مورد توجه قرار گیرد و نامزدهای انتخابات باید از هر گونه تجمعی که موجب آسیب به سلامت مردم می‌شود، پرهیز کنند.
 
سخنگوی ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: نامزدهای انتخابات سعی کنند با شیوه های جدیدتر و همچنین با استفاده از فضای مجازی، تبلیغات خود را انجام دهند و مردم هم قطعا با شناخت کافی می توانند گزینه های مورد نظرشان را انتخاب کند.
 
موسوی افزود: هرگونه اقدام در زمینه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به منزله تخلف انتخاباتی است و حتما برخوردهای لازم با کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، انجام می‌شود.
 
وی گفت: ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در قوه قضائیه تشکیل شده است و اگر گزارشی در این زمینه ارائه شود، حتما رسیدگی می‌شود و برخوردهای لازم با متخلفات صورت می گیرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1740116
ارسال نظر
نظرات