شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 09:56 منتشر شده در مورخ: 1400/03/13 شناسه خبر: 1740142
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه امیرالمومنین(ع):

اندیشه‌های اسلامی امام خمینی (ره) تحولات بنیادی را در جهان اسلام به وجود آورد

اندیشه‌های اسلامی امام خمینی (ره) تحولات بنیادی را در جهان اسلام به وجود آورد
علی‌محمدی گفت: اندیشه و تفکر امام خمینی(ره)انگونه در بین ملل های مسلمان گسترش پیدا کرده است که باوجود گذشت سالها از رحلت امام خمینی همچنان اندیشه هایش پابرجا است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار ، حجت الاسلام "اشرف علیمحمدی"، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با تسلیت فرارسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) گفت: امام خمینی یک شخصیت بی نظیر در دوران معاصر بود که بشریت را نجات داد.

علی‌محمدی با اشاره به شخصیت امام خمینی(ره) اظهار کرد:امام خمینی (ره) توانست تمام دلهای جهانیان را به خود جلب کند چرا که امام خمینی شخصیتی مومن، انقلابی، ظلم ستیز و عدالت خواه بودند.

وی بیان داشت:اندیشه و تفکر امام خمینی(ره) آنگونه در بین ملل های مسلمان گسترش پیدا کرده است که با وجود گذشت سالها از رحلت امام خمینی همچنان اندیشه هایش پابرجا است.

علی‌محمدی با اشاره به نقش بی نظیر امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی تحولی بزرگ وقابل ملاحظه‌ی را در منطقه وجهان ایجاد کرد که مایه‌ی مبالات وافتخار هر مرد آزاده والگوی هر آزادی خواه است.

وی تصریح کرد:اندیشه وافکار امام خمینی بزرگتر از آن است که آن را به یک ملت، قوم و کشور محصور ساخت، امام خمینی از ویژه شخصیت های جهانی است که به سرنوشت همه‌ی بشریت می اندیشید، برنامه و پیام او به تمام انسانیت بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام بیان کرد: امروز شاهد آن هستیم که فرهنگ امام خمینی متبلور شده درروح وروان امام خامنه ای است چرا که طی سالهای گذشته با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری توانسته ایم بسیاری از مشکلات کشور را مرتفع نماییم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1740142
ارسال نظر
نظرات