شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1400/03/13 شناسه خبر: 1740163
سرپرست امور استانهای وزیر صمت مطرح کرد

پیگیری‌ها برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در شمال سیستان و بلوچستان

پیگیری‌ها برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در شمال سیستان و بلوچستان
ایرج حسن پور گفت: پیگیری ها برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در شمال سیستان و بلوچستان با برنامه ریزی جهت توسعه تولید و تجارت در دستور کار وزارت صمت است‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، ایرج حسن پور، سرپرست امور استانهای وزیر صمت در جریان سفر به شهرهای شمالی سیستان و بلوچستان که با هدف رونق بخشیدن به بخش های تولید و‌ تجارت صورت گرفت، بیان کرد: این سفر بر اساس تاکید وزیر صمت به معاونان صنعت، معدن و تجارت در رابطه با سرمایه گذاری در بخش های تولید و تجارت و رفع موانع پیش روی آن که منجر به رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در شمال سیستان و بلوچستان می شود، انجام پذیرفت.

وی با اشاره به خشکسالی های حاکم بر این منطقه، رونق تولید و تجارت را به منظور توسعه اشتغال پایدار یکی از اهداف این وزارتخانه در سیستان اعلام کرد و گفت: برنامه ریزی جهت تحقق این مهم با توسعه تولید و تجارت در دستور کار قرار دارد.

گفتنی است؛ در این سفر با حضور رئیس سازمان صمت استان، نشست های کارشناسی جهت بررسی و احصای موانع و مشکلات بخش های تولید و‌تجارت به منظور تهیه بسته های حمایتی برای اجرایی شدن راه کارهای توسعه ای، در فرمانداری های شهرستانهای زابل و هیرمند و با حضور فرمانداران، برگزار شد.

در ادامه این سفر هیئت اعزامی از وزارت صمت به ریاست سرپرست امور استان های وزارت صمت، با همراهی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از شرکت الوند میثاق شرق تولید کننده هیدروکربن و طرح آریا تایر هامون کویر واقع در شهرک صنعتی رامشار، بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1740163
ارسال نظر
نظرات