شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1400/03/13 شناسه خبر: 1740215
یک استاد دانشگاه مطرح کرد

انتخابات عرصه تجلی مسئولیت و تعهد اجتماعی است

انتخابات عرصه تجلی مسئولیت و تعهد اجتماعی است
علی کاروند گفت: بیانیه ای که رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب بیان نمودند در آن اولین گام را انتخابات و روی کار آمدن دولت جوان انقلابی قرار دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ استاد دانشگاه آزاد کرج در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: انتخابات عرصه تجلی مسئولیت و تعهد اجتماعی است و اساسا استمرار و پیشرفت حیات اجتماعی در گروه شناخت وظایفی است که هر یک از اعضای جامعه در برابر خود و دیگران بر عهده دارد.

علی کاروند ادامه داد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، یک فرصت مهم و حیاتی برای ناامید کردن دشمنان است.

وی افزود: انتخابات یک فرصت بسیار مناسب برای مردم است که می‌توانند با حضور پرشور خود در این عرصه مهم، کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهند.

این کارشناس تصریح کرد: انداختن یک رأی در صندوق آراء کمتر از زنده نگه داشتن یاد خدا و حفظ خون شهدا نیست. هرکس اهمیت این اقدام سرنوشت‌ساز را درک کرد و پای صندوق آراء حاضر می شود.

کاروند بیان کرد: امروز دشمنان در فضای مجازی و حقیقی با تمام توان تلاش می‌کند که مردم ما پای صندوق رای حاضر نشوند؛ مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی و نقش مهمی در توسعه استان دارد.

وی ادامه داد: باید در انتخابات پیش رو هم مشارکت حداکثری و هم انتخاب اصلح را مدنظر قرار دهیم و با انتخاب درست خود در هر دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، مانع نفوذ نااهلان به بدنه مدیریتی و اجرایی کشور شویم.

این مدرس دانشگاه گفت: بیانیه ای که رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب بیان نمودند در آن اولین گام را انتخابات و روی کار آمدن دولت جوان انقلابی قرار دادند.

کاروند افزود: الان زمان آن رسیده که مردم با انتخاب اصلح و تشکیل دولت جوان انقلابی؛ می تواند نقشه راه کشور را در گام دوم انقلابی به خوبی ترسیم کنند.

وی تصریح کرد: هر رای مانند جهادی اکبر است و نقش تک تک مردم در این انتخابات به شدت حیاتی و مهم است؛ دشمنان کشورمان ۴۲ سال است که به خاطر همین حضور پرشور مردم در انتخابات سیلی می‌خورند.

این مدرس در خاتمه خاطر نشان کرد: با مشارکت در انتخابات و انتخاب اصلح، می توانیم ناجی مردم در مشکلات اقتصادی باشیم.مطالبه گری با حضور و مشارکتدر پای صندوق های رای رقم می خورد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1740215
ارسال نظر
نظرات