شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:51 منتشر شده در مورخ: 1400/03/13 شناسه خبر: 1740275
قاضی‌زاده در حاشیه ضبط برنامه انتخاباتی:

مستند تبلیغاتی من بیننده میلیونی داشت

مستند تبلیغاتی من بیننده میلیونی داشت
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: عوامل تهیه مستند تبلیغاتی من گفتند که این فیلم، بیننده میلیونی داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیرحسین قاضی زاده هاشمی در در حاشیه ضبط برنامه انتخاباتی گفت: اصلی ترین هدف این است که از مصرف‌کننده نهایی حفاظت شود و تمامی اقداماتی که ما انجام می‌دهیم به مصرف کننده نهایی برسد.

 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در رابطه با مصرف کننده نهایی، یک هزینه خانوار و یک قدرت خرید داریم که باید هزینه خانوار را کاهش و قدرت خرید را افزایش دهیم. افزایش قدرت خرید به معنای افزایش درآمدها، دارایی ها و جبران خسارت‌ها است.
 
وی تصریح کرد: ارز ۴۲۰۰ تومانی به غلط داده شده است. ما در فقره گوشت، وقتی ارز ۴۲۰۰ تومانی حذف شد، گوشت ارزان‌تر نیز شد؛ لذا نتیجه می‌گیریم این به جیب رانت خواران می‌رفت. ما این رانت را که دولت ایجاد کرده است را به جیب مردم برمیگردانیم. اجازه می‌دهیم خود مردم خرید کنند.
 
قاضی زاده هاشمی گفت: البته در کنار این، باید نظام تولید اصلاح و نظام توزیع هدفمند شود. در سال‌های بعد، هدفمندی را یک عدد ثابت قرار ندهیم؛ بلکه بر اساس عمق خسارتی که مردم می بینند و یا نیازی که مردم دارند جبران کنیم.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: بسته های ویژه معیشتی نیز پیش بینی کرده ایم. در بسته تامین مواد غذایی، مردم باید بتوانند از آن مجموعه مواد غذایی که نیازمند هستند، برخوردار شوند.
 
وی افزود: جدای از این که اصطلاحات قیمتی را انجام می‌دهیم، اصلاح تولید را انجام می دهیم، رانت را از بین می‌بریم، نظام توزیع را اصلاح می‌کنیم و دخالت دولت را در فرآیند تولید، واردات و توزیع را کاهش می‌دهیم، یک بسته موثر نهایی نیز پیش بینی کرده‌ایم که حتی اگر تمامی این نظام‌ها درست عمل نکردند، این بسته نهایی به دست مصرف کننده برسد و نیازهای آن را تامین کند.
 
نامزذ انتخابات ریاست جمهوری گفت: چیزی که ما به عنوان دولت جوان انقلابی و دولت گام دومی به مردم هدیه می‌کنیم،تغییر رویکرد مدیریت کشور است. رهبری فرمودند دولت جوان حزب اللهی بیاید تا تحول عظیم در نظام مدیریت کشور ایجاد شود؛ آنگاه غصه ها برطرف خواهد شد.
 
قاضی‌زاده هاشمی افزود: اینطور نیست که من بخواهم برنامه‌هایم را با دیگران مقایسه کنم. سالها جمعی از متخصصین روی این برنامه ها کار کردند. ما برای تورم، مسکن و خانواده برنامه داریم و حاضریم سر آنها مناظره کنیم.
 
وی ادامه داد: آن چیزی که ما داریم و دیگران ندارند، مدل حکمرانی جدید است. ما به دنبال ایجاد ایران جدید هستیم، نه با برنامه‌های جدید بلکه با یک روش جدید از حکمرانی.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید مشکلاتی که باعث مهاجرت ایرانیان خارج از کشور شده است را برطرف کنیم تا زمینه ی بازگشت آنها به وطن فراهم شود.
 
قاضی‌زاده در پاسخ به سوالی درخصوص مستند انتخاباتی‌ خود تصریح کرد: عوامل تهیه مستند تبلیغاتی من گفتند که این مستند، بیننده ملیونی دارد، صحت و سقم این مسئله بر عهده رفقا است.
انتهای پیام؛ 
https://www.dana.ir/1740275
ارسال نظر
نظرات