شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1400/03/15 شناسه خبر: 1740521
استاد دانشگاه مطرح کرد

مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح؛ ۲ مولفه انتخابات کارآمد

مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح؛ ۲ مولفه انتخابات کارآمد
سالار فرامرزی گفت: انتخابات، نمایش قدرت ملت است که هر چقدر حضور مردم در بزرگترین ماراتن سیاسی کشور پررنگ تر باشد استکبار و آمریکا از این حضور هراس بیشتری دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدرس دانشگاه پیام نور کرج در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: در طول بیش از ۴۰ سالی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد تقریبا هر سال یک انتخابات برگزار شده و مردم در همه این انتخابات‌ها براساس وظیفه دینی، انقلابی، سیاسی و وطن‌دوستانه شرکت کردند.

سالار فرامرزی ادامه داد: انتخابات، نمایش قدرت ملت است که هر چقدر حضور مردم در بزرگترین ماراتن سیاسی کشور پررنگ تر باشد استکبار و آمریکا از این حضور هراس بیشتری دارند.
 
وی افزود: تخریب، توهین، سیاه نمایی بر خلاف اقتضای سلامت انتخابات است که کاندیداهای ریاست جمهوری باید این مسئله را که رهبری معظم انقلاب اسلامی در بیانات اخیر خود دررابطه با بی اخلاقی ها تاکید جدی داشتند مدنظر خود داشته باشند.
 
این مدرس دانشگاه تصریح کرد:متاسفانه افرادی در کشور از عدم حضور در انتخابات ۲۸ خرداد حرف می زنند که عمل و رفتار آنها هم‌صدا با دشمنان و استکبار جهانی است.
 
فرامرزی گفت: دشمن از مدت ها قبل از طریق جنگ نرم و نفوذ سعی دارد که مردم را دچار دوقطبی کرده و مانع حضور ملت ایران پای صندوق های رای شوند ولی ملت همیشه در صحنه ایران با هوشیاری و بصیرت ۲۸ خرداد با صوفوف به هم فشرده حاضر می شوند.
 
وی ادامه داد: تمام هم و غم دشمن این است که حضور مردم را به بهانه‌های مختلف از جمله کرونا و گرانی پای صندوق‌های رأی کمرنگ کند؛قطعاً حضور حداکثری مردم پای صندوق باعث تقویت و حفظ کشور و نظام می شود.
 
این مدرس دانشگاه خاطر نشان کرد: انتخابات کارآمد و اثربخش انتخاباتی است که، از دو ویژگی مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح برخوردار باشد.
 
فرامرزی بیان کرد: اگر امروز می بینیم از انتخاب ۸ سال گذشته خودمان پشیمان هستیم زیرا در زمان حساس به دقت انتخاب نکریدم و فرد اصلح روی کار نیامدٰ لذا کلید حل مشکلات کشور "دولت جوان انقلابی" است.
 
وی افزود: "دولت جوان انقلابی" دولتی است که در صورت تحقق و تکیه بر توان داخلی ابتدا فشار اقتصادی را بر مردم کاسته و این فشاری که کشور در این ۸ سال با چشم به خارج از مرزها بودٰ هموار می کند.
 
این کارشناس گفت: ما در کشور هر وقت از ظرفیت ها و توان داخلی غافل شدیم، باختیم. نامزدهای ریاست جمهوری ابتدا به داشته هایمان توجه و سپس وارد کار شوند.
 
فرامرزی در خاتمه خاطر نشان کرد: مردم بدانند جمهوری اسلامی نظامی مردم سالار است و سرنوشت کشور به دست خود مردم رقم می خورد پس مردم با انتخاب فرد اصلح؛ کشور را از فشار نجات دهند و با حضور حداکثری" خرمشهر"  دیگر رقم بزنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1740521
ارسال نظر
نظرات