شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1400/03/15 شناسه خبر: 1740579
رسولی خبر داد:

اتمام فرآیند مصاحبه با ۸۴ کاندیدای شورای ائتلاف برای رسیدن به لیست نهایی شورای شهر

اتمام فرآیند مصاحبه با ۸۴ کاندیدای شورای ائتلاف برای رسیدن به لیست نهایی شورای شهر
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره آخرین وضعیت لیست این شورا برای شورای شهر تهران گفت: مصاحبه از ۸۴ کاندیدا در روزهای ۴شنبه و۵شنبه از۸ صبح تا ۸ شب انجام شد و از تعداد کل دعوت شده‌ها ۸۲ نفر در جلسات مصاحبه حاضر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیرابراهیم رسولی سخنگوی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی درباره آخرین وضعیت لیست ائتلاف برای شورای شهر تهران گفت: مصاحبه از ۸۴ کاندیدا در روزهای ۴شنبه و۵شنبه از۸صبح تا ۸شب انجام شد و از تعداد کل دعوت شده‌ها ۸۲ نفر در جلسات مصاحبه حاضر شدند.

سخنگوی ائتلاف درادامه با اشاره به کیفیت جلسات مصاحبه گفت: این جلسات گرچه برای هر کاندیدا فشرده بود اما در جوی صمیمی هرکدام به ارائه رزومه خود و انگیزه کاندیداتوری خویش پرداخته واعضای شورا نیز سوالات و شبهات خود را مطرح می‌کردند. این فرآیند گرچه کمی سخت بود اما کاندیداها با رضایت جلسه ر اترک می‌کردند و هیچ حاشیه‌ای  در برگزاری ایجاد نشد و امیدواریم در این مسیر به شایسته ترین‌ها رسیده و یکی ازبهترین شوراها را تشکیل دهیم.
 
وی درادامه افزود: در مصاحبه هیچ تفاوتی میان افراد قائل نشدیم و با همه یکسان برخورد شد و حتی آقایان سروری و چمران نیز مانند بقیه کاندیداها خود را در معرض سوال قرار داده و درفرآیند شرکت کردند.
 
رسولی درپایان گفت : کاندیداهای شرکت کننده در مصاحبه طبق مصوبه شورا متعهد شدند چنانچه در لیست ائتلاف باشند در لیست دیگری قرار نگیرند و مصوبه "تعهدبه لیست ائتلاف" را امضا کردند. امیدواریم با بررسی دقیق مصاحبه ها وارزیابی ها بزودی  به لیست ۲۱نفره برسیم.
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1740579
ارسال نظر
نظرات