شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:58 منتشر شده در مورخ: 1400/03/15 شناسه خبر: 1740602
جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

جزئیات مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید مدافع حرم «سعید مجیدی» اعلام شد

جزئیات مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید مدافع حرم «سعید مجیدی» اعلام شد
عسگری گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطر شهید مدافع حرم سردار رشید اسلام سعید مجیدی با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی مراسماتی پیش بینی شده که مردم شهید پرور استان مرکزی بتوانند از این مراسمات بهره مند شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محمد رضا عسگری جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در اعلام جزئیات مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید مدافع حرم «سعید مجیدی»  گفت: شهدای مدافع حرم ستون های محکم عزت و سربلندی انقلاب اسلامی هستند که کشور را در برابر تهدیدات و توطئه های دشمنان بیمه کرده اند.

وی افزود: نام و یاد شهدای مدافع حرم با ایثار و ازخودگذشتگی عجین شده و شهادت سردار شهید مدافع حرم سعید مجیدی بار دیگر جلوه های ایثارو شهادت دفاع مقدس را در تاریخ تکرار و فضای جامعه را معطر به فرهنگ شهادت کرد.

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار کرد: به منظور گرامیداشت یاد و خاطر شهید مدافع حرم سردار رشید اسلام سعید مجیدی با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی مراسماتی پیش بینی شده که مردم شهید پرور استان مرکزی بتوانند از این مراسمات بهره مند شوند.

وی بیان کرد: مراسم شبی با شهید یکشنبه شانردهم خرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلی بیت المقدس اراک برگزار می شود که کلیه پیش بینی های لازم برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا و سایر دستگاه های مسئول انجام شده و همچنین تیم بهداشتی معاونت زیستی سپاه روح الله در آن مکان مستقر خواهد بود.

عسگری خاطر نشان کرد: همچنین مراسم تشییع و خاکسپاری شهید والامقام روز دوشنبه هفدهم خرداد ماه از ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان شهدای اراک به سمت گلزار مطهر شهدای اراک برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1740602
ارسال نظر
نظرات