شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:56 منتشر شده در مورخ: 1400/03/16 شناسه خبر: 1740744

ائتلاف بزرگ "‌طهران قوی‌" ‌اعلام موجودیت کرد

ائتلاف بزرگ "‌طهران قوی‌" ‌اعلام موجودیت کرد
ائتلاف بزرگ وحدت " کارآفرینان و متخصصان" و با شعار " طهران قوی ـ شورای مردمی" ‌برای انتخابات ۱۴۰۰ شورای شهر تهران اعلام موجودیت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛جمعی از متخصصان و مدیران خوشنام شهری، جوانان مومن و انقلابی، نخبگان، ایثارگران و خانواده شهدا، اساتید دانشگاه‌های مطرح تهران، اصناف، بازاریان و کسبه، ورزشکاران، فرهنگیان و ... در ائتلاف بزرگ وحدت "‌کارآفرینان و متخصصان" و با شعار "‌طهران قوی ـ شورای مردمی" ‌برای انتخابات 1400 شورای شهر تهران اعلام موجودیت کردند.

 
در بخشی از بیانیه این ائتلاف بزرگ ضمن گرامیداشت ایام ارتحال امام راحل و یاد و خاطره شهدای 15 خرداد 1342 و دعوت از شهروندان تهرانی برای حضور گسترده در انتخابات آمده است: راه ما راه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و صیاد دلها امیر صیاد شیرازی است. معتقدیم برای ساخت ایران قوی، باید پایتختی قدرتمند داشته باشیم و امروز طهران قوی، نیازمند به مدیرانی متخصص، متعهد، مردمی، متحد، با برنامه، به دور از سیاسی‌کاری و تحولگراست تا با ترکیبی از مجربان و جوانان، مدیریت یکپارچه را رقم بزنند.
 
ائتلاف "طهران قوی" از مدیران خوشنام شهرداری، جوانان پیشرو، مومن و انقلابی، بانوان نخبه و نمایندگان اصناف و اقشار تشکیل شده است که برای تحقق "شهر زندگی" گرد هم آمده‌اند تا به جای شورای شهرداری، شورای شهر مردمی را تشکیل دهند.
 
بازآفرینی شهر تهران در همه ابعاد اعم از کاهش قیمت مسکن و کنترل اجاره بها در تهران از طریق تسهیل در ساخت مسکن ارزان قیمت در کنار شهرکهای صنعتی، تحقق "تهران شفاف" و مقابله قاطع با فساد در شهرداری از طریق گسترش دولت الکترونیک، رونق مجدد پروژه های عمران و آبادانی شهری، پایان دادن به شهر فروشی تطهیر شده در شورای پنجم، تسهیل استفاده از ظرفیت شهرک های صنعتی تهران برای بکارگیری و اشتغال جوانان تهرانی از طریق مترو، توسعه و بازسازی قطارهای تندروی شهری، توسعه شهرهای زیرزمینی در ایستگاه های مترو، تحقق "شهر هوشمند" بر بستر ICT، تحقق تهران پاک از طریق رعایت مسائل زیست محیطی، بازنگری در اقتصاد شهری و حل مشکلات کسبه و اصناف تهرانی و ... از رئوس برنامه های این ائتلاف است که تحت عنوان " طهران قوی: شفاف، هوشمند و پاک" صورت بندی شده است.
 
در بخش پایانی این بیانیه آمده است: ما، شورای شهر را نهادی اجتماعی می‌دانیم و اعتقاد داریم بازی‌های سیاسی و قبیله گرایی  بیشترین آسیب را به شهر وارد کرده‌ است و به همین منظور، از همشهریان فهیم تهرانی انتظار داریم فارغ از فضاسازی‌های فهرست های سیاسی در رسانه هایی که در اختیار دارند،  برای تشکیل شورایی تخصصی، مردمی و انقلابی، به فهرست 21 نفره این ائتلاف رای کامل بدهند.
 
این ائتلاف همچنین علاوه بر شورای شهر تهران ضمن حمایت از آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری و برای میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری از حضرات آیات اعرافی، مصلحی و سعدی حمایت می نماید.
 
انتهای پیام/ش
https://www.dana.ir/1740744
ارسال نظر
نظرات