شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:23 منتشر شده در مورخ: 1400/03/16 شناسه خبر: 1740765
رئیسی در جمع مردم اسلامشهر:

کشور دچار سیاسی‌بازی و زد و بند شده است

کشور دچار سیاسی‌بازی و زد و بند شده است
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه اگر امکان حل مسائل کشور باشد، صدای مردم بلند خواهد شدف گفت: چرا کشور دچار سیاسی‌بازی شده است و چرا بر مسائل زدوبند حاکم است؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز(یکشنبه) در جمع مردم اسلامشهر با بیان اینکه جایگاهی که من دارم جایگاه خوب و مهمی است، اظهار کرد: اما دغدغه نسبت به وضعیت کارگر، کشاورزان، مستاجرین چه می‌شود؟ چرا باید مسکن بعنوان یک آرزو برای جوانان باشد؟ آیا کشور زمین و امکانات و تسهیلات کم دارد؟ مگر این تسهیلات پرداخت نشده است؟ به چه کسانی پرداخت شده است؟

 
رئیسی گفت: امروز می‌گویند زمان جنگ است و زمانی است که ما مشکل داریم؛ البته مردم هم می‌فهمند که چه زمانی است. ولی اگر امکان حل مسائل کشور باشد، صدای مردم بلند خواهد شد. چرا کشور دچار سیاسی‌بازی شده است؟ چرا بر مسائل زدوبند حاکم است؟
 
وی افزود: من این دو سالی که به دستگاه قضا آمده‌ام، شاهد پرونده‌هایی هستم که دغدغه‌های مردم را نسبت به مسائل مختلف مثل فساد و تبعیض روشن می‌کند.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این کشور برخی اعتقاد دارند مگر می‌شود با عده‌ای برخورد کرد؟ ما در دستگاه قضائی ثابت کردیم که می‌شود برخورد کرد.
 
رئیسی تاکید کرد: ما گفتیم خط قرمز نداریم و اثبات کردیم خط قرمز در کشور می‌تواند وجود نداشته باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1740765
ارسال نظر
نظرات