شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1400/03/17 شناسه خبر: 1740811
کرجی‌ها از انتخابات می‌گویند؛

رأی می‌دهم، به خاطر تبعیت از رهبرم و احترام به خون شهدا

رأی می‌دهم، به خاطر تبعیت از رهبرم و احترام به خون شهدا
رأی‌دادن یک نظر جمعی است، چیزی شبیه به نماز جماعت! اگر بگوییم حضور من یک نفر چه تأثیری بر نماز جماعت دارد ممکن است نماز به نحو مطلوبی برگزار نشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ تمام ما در قبال آینده کشورمان مسئول هستیم و باید این مسئولیت را به سرمنزل مقصود برسانیم.

شانه خالی کردن از مسئولیت در این برهه حساس و سرنوشت ساز هیچ دردی از کشور دوا نمی کند، بلکه باعث می شود تا بدخواهان داخلی و خارجی به راحتی به اهداف خود دست یابند.

هموطن عزیز؛ به پای صندوق های رأی برو تا چشمانی که مغرضانه به سمت تو دوخته شده و دوربین هایی که در انتظار کم رنگ جلوه دادن حضور توست، دست از پا آویزان تر به مملکت خود بازگردند و این پیام را دوباره به جهانیان مخابره کنند که ایران سرایی شگفت انگیز و مردم آن افرادی غیر قابل پیش بینی هستند.

در ادامه به اظهار نظرات شهروندان با درایت و بصیر می پردازیم.

یک شهروند نوجوان که آرزوی رأی دادن و انتخاب سرنوشت خود را در سر می پروراند به خبرنگار "تیتریک" گفت: من به خاطر تبعیت از حرف رهبرم و به احترام خون شهدا رأی می دهم. اگر رأی ندهم و از امنیت این کشور استفاده کنم یعنی مفت خوری کرده ام! در ضمن کسی که در این انتخابات سهیم نباشد، حق اعتراض نیز ندارد.

بانویی جوان به شهروند "تیتریک" گفت: من در انتخابات شرکت می کنم چون نمی خواهم کسی به جای من تصمیم بگیرد. به نظر من رأی ندادن هم یک رأی است! این یعنی اگر من رأی ندهم یکی دیگر به جای من رأی می دهد و اگر انتخاب او اشتباه باشد من هم باید ۴ سال مشکلات انتخاب غلط او را تحمل کنم.

وی افزود: برخی می گویند که رأی من یک نفر که ارزشی ندارد، اگر همین یک نفرها درست و عاقلانه انتخاب کنند مطمئنا کشور از این وضعیت ویران و آشفته خارج می شود.

این شهروند ادامه داد: اگر درست تصمیم بگیریم، دیگر رئیس جمهوری نخواهیم داشت که هزینه یک شب اقامت و یک وعده غذایش در یک شهر زیارتی صدها میلیون تومان شود، به کارگران زحمتکش پوزخند بزند و اشرافیت خود را به رخ آنها بکشد.

شهروند میانسالی که عِرق خاصی به میهنش داشت به خبرنگار "تیتریک" گفت: به خاطر حرف رهبرم و حق انتخابی که به من داده اند رأی می دهم. وقتی رأی ندهیم حق اعتراض و شکایت نداریم. رأی دادن یک نظر جمعی است، چیزی شبیه به نماز جماعت! اگر بگوییم حضور من یک نفر چه تأثیری بر نماز جماعت دارد ممکن است نماز به نحو مطلوبی برگزار نشود.

حق رأی موضوع بسیار مهمی است. مثلا در آمریکا مردم به طور غیر مستقیم رأی می دهند اما نتیجه نهایی توسط مقامات کالجانتخاباتی یامجمع گزینندگان این کشور تعیین می شود.

دشمنان کشورم با نفرتی که از جمهوری اسلامی دارند تلاش می کنند تا ما را نسبت کشورمان بی تفاوت و بی علاقه جلوه بدهند، پس من رأی می دهم و در انتخابات شرکت می کنم تا دوربین های آنها یک نفر بیشتر را به جهان نشان دهد.

همشهری مسنی که صبوری مادرانه در چشمانش موج می زد به خبرنگار "تیتریک" گفت: باید در انتخابات مشارکت داشته باشیم چون به گفته امام خمینی(ره) یک تکلیف الهی است، اما باید حواسمان باشد دیگر به افرادی که از یک قماش هستند و امتحان خودشان را با ویرانی معیشت و اقتصاد مردم پس داده اند اعتماد نکنیم و به آنها رأی ندهیم.

نباید به خاطر احساسات و دلایل بی اساس از شرکت در این عرصه مهم دست بکشیم و به قول معروف حواسمان باشد که "دشمن شاد نشویم."

مادر این دوقلو مشتاق بود تا فرزندانش به نمایندگی از نسل آینده با تصویر سردار قاسم سلیمانی عکس بیاندازند و به جهانیان این پیام را بدهند که ایرانیان تا آخرین نفس از کشور خود حمایت می کنند و پاسدار خون شهدا هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1740811
ارسال نظر
نظرات