شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1400/03/17 شناسه خبر: 1740849
حسینی‌کیا در گفت‌وگو با دانا:

سرمایه مردم در بورس با عملکرد آقای همتی به تاراج رفت/ بانک مرکزی در حق مردم جفا کرد

سرمایه مردم در بورس با عملکرد آقای همتی به تاراج رفت/ بانک مرکزی در حق مردم جفا کرد
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آقای همتی یک بار دیگر عملکرد خود را در بانک مرکزی زیر ذره بین برده و مرور کند تا ببیند چه جفایی در حق مردم کرده است گفت: برخی اخبار حاکی از این است که حدود 300 هزار میلیارد از سرمایه مردم در بورس از بین رفته است چه کسی پاسخگوی آن است.

«سید جواد حسینی‌کیا»، عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه اساسا کار بانک مرکزی سیاست گذاری و کنترل نقدینگی، جهت دهی منابع به سمت تولید است تا با کنترل نرخ ارز، ارزش پول ملی را تقویت کند گفت: کاهش ارزش پول ملی و به تاراج رفتن سرمایه ملت در بورس در 8 سال گذشته و دوران مدیریت آقای همتی در بانک مرکزی اتفاق افتاد.

وی با اشاره به اینکه خوب بود آقای همتی پیش از آنکه نامزد انتخابات ریاست جمهوری می شد عملکرد خود را در بانک مرکزی بررسی می کرد ادامه داد: به جای اینکه پاسخگوی دستاورد خود باشد آمده در تلویزیون می گوید چون ما کنترل کریدم قیمت ارز یبیشتر از این نشد؛ شما کجای بازار را کنترل کردید.

حسینی کیا با اشاره به اینکه دلالان بر عملکرد بانک مرکزی سایه انداختند تصریح کرد: بانک مرکزی باید به کف بازار جهت دهی کند نه اینکه کف بازار برای بانک مرکزی سیاست گذاری کند، کسی که قدرت مدیریتش در این حد است نمی تواند برایآینده کشور نظریه پردازی کند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اینکه آقای همتی یک بار دیگر عملکرد خود را در بانک مرکزی زیر ذره بین برده و مرور کند تا ببیند چه جفایی در حق مردم کرده است ادامه داد: برخی اخبار حاکی از این است که حدود 300 هزار میلیارد از سرمایه مردم در بورس از بین رفته است چه کسی پاسخگوی آن است.

نماینده مردم سنقر در مجلس خاطرنشان کرد: کسی که در تلویزیون به مردم می خندد نمی تواند پاسخگوی سرمایه از دست رفته جوانی که همه داشته خود را به امید آینده ای بهتر و ازدواج و سامان گرفتن وارد بورس کرده بود اما حالا همه را از دست داده است؛ بدهد.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1740849
ارسال نظر
نظرات