شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1400/03/17 شناسه خبر: 1740952
رییس شورای هماهنگی ستادهای آیت‌الله رئیسی در استان بوشهر:

تشکیل دولت به دست نیروهای انقلابی، فرصت مناسبی برای خدمتگذاری است

تشکیل دولت به دست نیروهای انقلابی، فرصت مناسبی برای خدمتگذاری است
️جمالی گفت: در دولت‌های مختلف به نیروهای انقلابی فرصت خدمتگذاری داده نشده بود بنابراین اگر دولت به دست نیروهای انقلاب بیفتد، فرصت مناسبی به وجود می‌آید که ضمن هماهنگی با مجلس انقلابی کارهای خوبی برای کشور صورت بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ حجت الاسلام یوسف جمالی رییس شورای هماهنگی ستادهای آیت الله رئیسی در استان بوشهر در اولین جلسه شورای راهبردی ستادها در استان که با حضور نخبگان سیاسی و اجتماعی استان در بوشهر برگزار شد، اظهار کرد: امروز چشم امید مردم به جبهه انقلاب است. باید تلاش کنیم با وحدت، یکپارچگی و تعامل در راستای تشکیل دولت انقلابی گامی مهم و موثر برداریم.

جمالی با اشاره به راه اندازی ستادهای مختلف در استان بوشهر توسط شورای هماهنگی، گفت: خوشبختانه ستادهای مردمی با نام های مختلف بدون هیچ گونه اختلافی با وحدت رویه در وهله اول مردم را به حضور پرشور در انتخابات و سپس رای به آیت‌الله رییسی دعوت می کنند.

وی با بیان این که همه باید سعی کنیم در استان بوشهر آرامش حاکم باشد، افزود: باید اجازه بدهیم هر کسی با هر سلیقه ای کار خود را به پیش ببرد. نشست شورای هماهنگی ستادهای آیت الله رئیسی در استان بوشهر نماد وحدت و یکپارچگی است.

رییس شورای هماهنگی ستادهای آیت‌الله رئیسی در استان بوشهر با بیان این که باید در انتخابِ خود خیلی دقت کنیم، افزود: نباید انتخابات را چهار یا هشت سال ببینیم بلکه تاثیر انتخابِ ما ممکن است تا ۲۰ سال آینده نیز در جامعه باقی بماند. در دولت‌های مختلف به نیروهای انقلابی فرصت خدمتگزاری داده نشده بود بنابراین اگر دولت به دست نیروهای انقلاب بیفتد، فرصت مناسبی به وجود می آید که ضمن هماهنگی با مجلس انقلابی کارهای خوبی برای کشور صورت بگیرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1740952
ارسال نظر
نظرات