شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:59 منتشر شده در مورخ: 1400/03/17 شناسه خبر: 1741044
گزارشی از آخرین قیمت طلا، سکه و ارز؛

افزایش ۱۵۳ هزار تومانی قیمت سکه؛ دلار از نیمه کانال ۲۳ هزار تومان عبور کرد+ قیمت‌ها

افزایش ۱۵۳ هزار تومانی قیمت سکه؛ دلار از نیمه کانال ۲۳ هزار تومان عبور کرد+ قیمت‌ها
قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز ۱۵۳ هزار تومان افزایش یافت و نرخ دلار در بازار ارز با ۱۶۲ تومان افزایش از نیمه کانال ۲۳ هزار تومان عبور کرد؛ قیمت طلا هم ۹ هزار تومان گران‌تر شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۱۵۳ هزار تومان افزایش داشت و به قیمت ۱۰ میلیون و ۹۰۱ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت سکه طرح قدیم با ۱۴۶ هزار تومان افزایش حدود ۱۰ میلیون و ۷۴۸ هزار تومان است.

نیم سکه در روز جاری با ۱۰۰ هزار تومان رشد قیمت، ۶ میلیون تومان و ربع سکه با ۵۰ هزار تومان افزایش، ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله شد. سکه یک گرمی هم به دو میلیون و ۳۴۵ هزار تومان رسید.
 
قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی امروز و در نخستین روز کاری هفته میلادی با ۲ دلار و ۸۷ سنت کاهش به ۱۸۸۸ دلار و ۲۵ سنت به فروش می‌رود.
 
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز در بازار تهران با ۹۲۰۰ تومان افزایش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته یک میلیون و ۸۸ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار با ۱۲ هزار تومان رشد یک‌میلیون و ۴۵۱ هزار تومان به فروش رفت.
 
نرخ هر دلار آمریکا امروز بازار ارز ۲۳ هزار و ۵۹۵ تومان است که نسبت به آخرین روز کاری پیش از تعطیلات ۱۶۲ تومان رشد داشت. هر یورو هم با ۵۴۹ تومان افزایش به  ۲۸ هزار و ۷۴۷ تومان به فروش رسید.
 
 
 
 
 
https://www.dana.ir/1741044
ارسال نظر
نظرات