شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:26 منتشر شده در مورخ: 1400/03/17 شناسه خبر: 1741055
قالیباف در ایلام:

مشارکت حداکثری کشور را بیمه می کند

مشارکت حداکثری کشور را بیمه می کند
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات، کشور را بیمه می کند، گفت: ۱۸ هزار میلیارد تومان برای توسعه مناطق محروم و اشتغال روستایی اختصاص یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدباقر قالیباف ظهر امروز دوشنبه در جریان سفر به استان ایلام و دیدار با مردم روستای شله کش از توابع شهرستان چرداول اظهار کرد: اولویت اول مجلس یازدهم رسیدگی به مناطق محروم است و پایه و اساس انقلاب اسلامی بر اساس محرومین و مستضعفین هستند.

 
وی تصریح کرد: مردم ایلام در زمان دفاع مقدس با تمام توان ایستادگی کرده و فرزندان خود را تقدیم آرمان‌های انقلاب اسلامی کردند، بنابراین این مورد باید مورد توجه قرار گیرد. وظیفه داریم به این مناطق رسیدگی کنیم.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امسال در بحث روستاها محرومیت زدایی، آب، اینترنت، بهداشت و سایر موضوعات، مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت.
 
وی ادامه داد: باید دست به دست هم دهیم و مشکلات کشور را حل کنیم، حل مشکلات مردم به دست خود مردم است و باید از اختیارات دولت کم کرده و به مردم اضافه کرده تا در حل مشکلات مردم کمک کنیم و هر جا مردم در صحنه بودند به بهترین نتایج دست یافتیم.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز حضور و مشارکت در صندوق‌های رای تاثیر گذار است و می‌تواند شرایط آینده کشور را رقم بزند.
 
وی گفت: ایلام از اولویت‌های مجلس برای محرومیت زدایی است و امسال در بخش محرومیت‌زدایی و اشتغال روستایی بیش از ۱۸ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1741055
ارسال نظر
نظرات