شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:30 منتشر شده در مورخ: 1400/03/17 شناسه خبر: 1741093
آیت‌الله اعرافی در نشست فعالین اجتماعی:

هیچ بهانه‌ای برای دوری از صندوق رأی نیست

هیچ بهانه‌ای برای دوری از صندوق رأی نیست
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: هیچ بهانه‌ای برای دوری از صندوق رای نیست و هر رای در حقیقت پایه‌های امنیت، اقتصاد عظمت و شکوه ملت ایران را تثبیت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله اعرافی نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری درجلسه هم اندیشی فعالین اجتماعی و نمایندگان تشکل‌ها گفت: در سال‌های گذشته بیش از نیمی از عمرم را در هواپیما و ماشین بوده‌ام و به ۲۵ استان و شماری از کشورها سفر کرده‌ام. در زندگی کاری من تاخیر معنا ندارد.

 
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: معنی گام دوم، گفتمان انقلاب اسلامی و نگاهی به آفاق پیش رو است، لذا بیانیه مهمی است.
 
آیت‌الله اعرافی تصریح کرد: از شگفتی‌های انقلاب اسلامی و گفتمان انقلاب، جمع دوگانه‌های به ظاهر غیر قابل جمع است.
 
وی ادامه داد: اما گفتمان اسلامی این دوگانه‌ها را در خود هضم و برای آنها تئوری ایجاد کرد و راه را برای گفتمان‌های بزرگتر باز کرد.
 
نامزد انتخابات مجلس خبرگان گفت: ملت ما و اندیشه دینی ما عالی است و حتماً حرف‌های نویی برای دنیا داریم.
 
وی افزود: هیاهویی که قدرتمندان عالم دارند، چندان مهم نیست اما باید با شجاعت و حکمت با آن دست و پنجه نرم کرد. در درون ملت‌ها چیزهای مهم‌تری اتفاق می‌افتد.
 
آیت الله اعرافی اضافه کرد: پیروزی‌های ایران اسلامی برای ملت‌های مستقل و مستضعفین عالم مایه‌ی شور و شعف است. این‌ها را بارها در جاهای مختلف عالم دیده ام.
 
وی تصریح کرد: ایران همیشه عنصر فکری، معرفتی و جهت دهنده در جهان اسلام بوده است.
 
نامزد انتخابات مجلس خبرگان افزود: انقلاب اسلامی یک تئوری کلان برای حل تقابل سنت و مدرنیته ارائه کرد. ۴۰ انتخابات در این ۴۰ سال برگزار شده است؛ این شوخی نیست.
 
آیت الله اعرافی گفت: در مورد دوگانه اسلامیت و ملیت همیشه در طول قرن ها حرف و حدیث داشتیم اما در عین حال ملیت درپرتو انقلاب جان دیگری گرفت.
 
وی ادامه داد: اولین بار بود که در دفاع مقدس اقلیت های مذهبی در کنار سایر مردم از کشور دفاع کردند.
 
نامزد انتخابات خبرگان رهبری افزود: هیچ بهانه‌ای برای دوری از صندوق رای نیست و هر رای در حقیقت پایه‌های امنیت، اقتصاد عظمت و شکوه ملت ایران را تثبیت می‌کند. مجلس خبرگان حلقه واسط امت و امام است.
 
وی تصریح کرد: از این جهت انتخابات ها مهم است که اعضای جدیدی با افکار جدید و جایگاه علمی معرفتی اجتماعی به مجالس اضافه می‌شوند.
 
آیت الله اعرافی گفت: من سال‌ها عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی هستم و در بسیاری از اسناد از جمله سند تحول نقش داشته‌ام.
 
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: البته شورای عالی انقلاب فرهنگی در ارزیابی و نظارت ضعف‌هایی نیز دارد. یکی از اشکالات آن این است که امضای بعضی از این اسناد و مصوبات شورا در دولت‌ها، مدت‌ها طول می‌کشد.
 
وی همچنین تصریح کرد: حوزه علمیه باید مطالبه گر و پاسخگو باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1741093
ارسال نظر
نظرات