شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:43 منتشر شده در مورخ: 1400/03/18 شناسه خبر: 1741344
توئیت ‌نیوز؛

حمایت قاطع نمایندگان آمریکا از رژیم صهیونیستی

حمایت قاطع نمایندگان آمریکا از رژیم صهیونیستی
گاهی وقت ندارید اخبار طولانی و پر از جزئیات را مطالعه کنید، به همین خاطر تعدادی از خبرهای بین المللی را در اینجا به طور مختصر به شما تقدیم می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ گاهی وقت ندارید اخبار طولانی و پر از جزئیات را مطالعه کنید، به همین خاطر تعدادی از خبرهای بین المللی را در اینجا به طور مختصر به شما تقدیم می کنیم:

هیچ چیز بیشتر از یک توئیت درباره سوریه باعث کاهش شدید منشن ها، لایک ها و بازتوئیت های من نمی شود. به همین دلیل است که سردبیران تمایلی به تهیه قطعات مربوط به مردم سوریه ندارند. آنها مانند من می دانند که هیچ کس به این موضوع اهمیت نمی دهد!

به نظر من، تمام کاری که ما به عنوان مفسر و فعال می توانیم انجام دهیم این است که ماجراهای سوریه را به امید روزی که خلاء انسانیت را به رسمیت بشناسیم به اشتراک بگذاریم.

به نظر می رسد اخراج اجباری ساکنان فلسطینی در محله شیخ جراح در بیت المقدس پس از آنکه دادستان کل رژیم صهیونیستی گفت او در این موضوع مداخله نخواهد کرد، ادامه خواهد یافت.

اکرم به دلیل اینکه با دوستانش در تیک تاک سربازان صهیونیستی را مسخره می کنند مورد بازجویی قرار گرفت... سپس مورد ضرب و شتم واقع شد. بازجویان عمدا سر و گردن او را هدف قرار دادند.

نمایندگان مجلس هر دو حزب بزرگ جمهوری خواه و دموکرات آمریکا نشان می دهند که رژیم صهیونیستی همچنان از حمایت قاطع آنها در کنگره برخوردار است و خواستار ارسال کمک های نظامی به این رژیم آپارتاید هستند.

یک خانواده مسلمان کانادایی طی حمله ای از پیش طراحی شده کشته شدند.

اعتقاد بر این است که این قربانیان به دلیل مسلمان بودن مورد هدف گلوله قرار گرفته اند.

به گفته پلیس، راننده کامیون کاملا به طور عمدی این خانواده مسلمان 5 نفره را هدف قرار داد و 4 نفر را کشت و فقط پسر 9 ساله این خانواده زنده ماند.

پنجشنبه گذشته، دادگاه سعودی حکم اعدام "مصطفی درویش" که در کودکی به اتهام شرکت در شورش های ضد دولتی در استان شرقی شیعه نشین بازداشت شد را تأیید کرد.

کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد نیز نگرانی عمیق خود نسبت به وضعیت هویتی در مجازات اعدام را ابراز کرده اند. آنها گفتند که وی به جنایتی که گفته می شود در زمان خردسالی مرتکب شده محکوم می شود، اما اکنون پس از دادرسی با اتهامات شکنجه همراه با اعدام محکوم شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1741344
ارسال نظر
نظرات