شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:29 منتشر شده در مورخ: 1400/03/18 شناسه خبر: 1741386

سرلشکر صفوی شهادت پاسدار عبدالله‌زاده را تسلیت گفت

سرلشکر صفوی شهادت پاسدار عبدالله‌زاده را تسلیت گفت
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی شهادت مدافع حرم پاسدار رشید اسلام حسن عبدالله‌زاده در مصاف با تروریست‌های تکفیری را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی در این پیام تسلیت خطاب به سردار سرتیپ پاسدار احمد عبدالله‌زاده مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشت: خبر شهادت فرزند گرامی‌تان، شهید مدافع حرم «حسن عبدالله‌زاده» از پاسداران خوشنام سپاه پاسداران و طلایه‌داران دفاع از انقلاب اسلامی و ایران عزیز در عصر حاضر، واصل و موجب تألم خاطر شد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود: شهادت افتخار عظیمی است که تنها نصیب بندگان خاص خدا می‌گردد و در این راه پرسعادت، افتخار دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها توفیق مضاعفی برای شهیدان مدافع حرمی است که گام در صیانت از امنیت و آسایش میهن عزیزمان نهاده‌اند.

رحیم صفوی عنوان کرد: روحیه حماسی، شهادت‌طلبی و زندگی سراسر مثال‌زدنی شهیدانی همچون شهید حسن عبدالله‌زاده تنها با تربیت در مکتب اسلام، قرآن و ولایت و در سایه آموزه‌های پدران و مادران سرافراز این سرزمین حاصل می‌شود که خود زمانی جزئی از صحنه دفاع از کیان این مرز و بوم بوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: یقینا رزمندگان مدافع حرم تداوم دهنده راه دفاع از اسلام و انقلاب و پرچمداران آزادگی در سراسر جهان هستند و آنها ادامه دهندگان راه دفاع مقدس ایران در صحنه‌ای متمایز در دفاع از امت اسلامی هستند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در این پیام شهادت این شهید ارجمند را به وی، خانواده آن شهید، مادر و برادران و خواهران و همرزمان و همکاران در سپاه پاسداران تبریک و تسلیت گفت و از آستان ربوبی برای آن شهید  سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه الاسلام، صلحا و صدیقین و برای خانواده و سایر  عزیزان پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می‌کنم.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1741386
ارسال نظر
نظرات