شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:52 منتشر شده در مورخ: 1400/03/18 شناسه خبر: 1741395
بیگی‌نژاد خبر داد:

مخالفت کمیسیون انرژی با رایگان شدن برق و گاز واحدهای گلخانه‌ای

مخالفت کمیسیون انرژی با رایگان شدن برق و گاز واحدهای گلخانه‌ای
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون با رایگان شدن برق و گاز گلخانه‌ها به دلیل امکان سوءاستفاده در استخراج رمزارزها مخالفت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «هادی بیگی نژاد» در توضیح جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: در جلسه امروز، ‌بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده ۵۴ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه در دستور کار قرار گرفت که بر اساس آن وزارتخانه‌های نیرو و نفت مکلفند برق و گاز مصرفی گلخانه‌ها و شهرک‌های گلخانه‌ای را به صورت رایگان تامین کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس افزود: کارشناسان وزارت نفت ضمن مخالفت با طرح فوق دلایلی همچون ایجاد فضا برای امکان تولید رمز ارزهای غیرمجاز درصورت رایگان شدن برق گلخانه‌ها را عنوان کردند که این دلایل برای کمیسیون انرژی منطقی و قابل‌قبول بود و در نهایت با رایگان شدن برق گلخانه‌ها به دلیل امکان سوءاستفاده در استخراج رمزارزها مخالفت شد.

وی افزود: گزارش عملکرد اجلاسیه اول کمیسیون انرژی مجلس ازسوی هیات رئیسه و روئسای کمیسیون‌های مجلس نیز در جلسه امروز ارائه شد و مقرر شد انتخابات هیات رئیسه کمیسیون انرژی در تاریخ ۳۰ خردادماه انجام شود.

 
انتهای پیام/ک

 

https://www.dana.ir/1741395
ارسال نظر
نظرات