شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:10 منتشر شده در مورخ: 1400/03/18 شناسه خبر: 1741424
زاکانی پس از پایان دومین مناظره‌ها:

دنبال رشد کاریکاتوری کشور نیستم

دنبال رشد کاریکاتوری کشور نیستم
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بنده آزادی، عدالت، استقلال، معنویت و پیشرفت را با هم دنبال می کنم،گفت: ما دنبال رشد کاریکاتوری نیستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری امشب پس از پایان دومین مناظره انتخاباتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به جوانان عزیز عرض می کنم که راه آینده راه بسیار درخشانی است. بنده به شما اعتماد دارم چرا که چهل سال است که با شما زندگی می کنم و با نخبگان شما آشنا هستم.

 
وی گفت بنده به بانوان عزیز می گویم که امروز یک عده ای به دنبال استفاده ابزاری از شما هستند ولی بنده معتقدم که بانوان هم در خانه محور هستند و هم در میدان و اجتماع شایستگی‌های ویژه‌ای دارند توصیه همیشگی من و دختران همین بوده است که در این مسیر را حرکت کنند.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: محور تحول آموزش و پرورش معلمان هستند و تعلیم و تربیت پیشران تحول کشور است و ما اساس را در تعلیم و تربیت می‌دانیم.
 
زاکانی تاکید کرد: به دانشگاهیان نیز می‌گویم شما باید محور شایستگی و اداره کشور قرار بگیرید.
 
وی گفت: به اقوام، صنعتگران و کشاورزان عرض می کنم که تولید به دستان شما صورت می‌گیرد و بنده با هرچه مقابل تولید بایستد، میجنگم و به هرچه در برابر او همراهی خواهد کرد کمک می‌کنم.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: بنده آزادی، عدالت، استقلال، معنویت و پیشرفت را با هم دنبال می کنم. ما دنبال رشد کاریکاتوری نیستیم.
 
زاکانی با بیان اینکه با همه وجود در برابر تجاوز به حریم خصوصی مردم خواهم ایستاد،گفت: با همه وجود حریم عمومی را پاس خواهم داشت و شرایط را به سمتی می برم که ما به ازای آن با دولت الکترونیک و واگذاری کار به شهرستانها و امکان جهش در حوزه اقتصاد، شما خجالت‌زده فرزندانتان نشوید و شرایط به سمت این نرود که صورت سرخ پدر و مادر در مقابل فرزندان از بی پولی و مشکلات خانوادگی باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1741424
ارسال نظر
نظرات