شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:40 منتشر شده در مورخ: 1400/03/19 شناسه خبر: 1741469
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان تأکید کرد؛

لزوم توجه دولت سیزدهم به تولید داخلی و معیشت مردم

لزوم توجه دولت سیزدهم به تولید داخلی و معیشت مردم
سید محمد امیر گنجعلیخانی گفت: فردی که بر مسند ریاست جمهوری قرار می گیرد؛ منافات ندارد که تمرکز بر سیاست خارجه و لغو تحریم ها داشته باشد؛ اما تمرکزشان بیشتر باید بر تولید داخلی و معیشت مردم باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد امیر گنجعلیخانی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات پیش رو گفت: طی سالیان گذشته شاهد بودیم که مردم حضور داشته و فرد منتخب خود را انتخاب کرده اند و آنچه که مطرح و مهم است، این است که فرد منتخب خود را بر اساس معیارهایی که مقام معظم رهبری فرموده اند، انتخاب کنیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که طی سال های گذشته داشته ایم؛ رئیس جمهوری را می خواهیم که قاطع و با برنامه باشد و بتواند منافع ملی را به درستی ترجیح دهد و صرفا نگاهش به خارج از کشور نباشد و نگاه به داخل داشته باشد.

وی ابراز کرد: فردی که بر مسند ریاست جمهوری قرار می گیرد؛ منافات ندارد که تمرکز بر سیاست خارجه و لغو تحریم ها داشته باشد؛ اما تمرکزشان بیشتر باید بر تولید داخلی و معیشت مردم باشد.

گنجعلیخانی با اشاره به برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد عنوان کرد: باید با پرسشگری و تبیین موارد مختلف تلاش کنیم تا افراد مناسبی وارد شوراهای اسلامی شوند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان ضمن اشاره به عملکرد شورای اسلامی در دوره های قبل خاطر نشان کرد: شورای اسلامی شهر و روستا باید از متخصصین تشکیل شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1741469
ارسال نظر
نظرات