شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1400/03/19 شناسه خبر: 1741562
مسئول بسیج سازندگی تربت حیدریه خبر داد؛

توزیع ۴۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه

توزیع ۴۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه
خسروی گفت: در هفتمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه ۴۰۰ بسته کمک معیشتی با مشارکت بسیج سازندگی، بنیاد علوی و ستاد اجرایی فرمان امام بین نیازمندان شهرستان تربت حیدریه توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرگرد پاسدار اسماعیل خسروی مسئول بسیج سازندگی ناحیه تربت حیدریه در حاشیه توزیع این بسته های معیشتی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: در ادامه رزمایش کمک های مومنانه و مواسات و همدلی بین نیازمندان، ۴۰۰ بسته کمک معیشتی با مشارکت بسیج سازندگی، بنیاد علوی و ستاد اجرایی فرمان امام بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

وی ارزش ریالی مجموع این بسته های معیشتی را ۱۶۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: برای هر بسته معیشتی شامل؛ برنج، روغن، رب، ماکارونی و حبوبات و همچنین مرغ ۴۰۰ هزار تومان هزینه شده است.

خسروی ضمن قدردانی از خیرین و نیکوکارانی که از ابتدای رزمایش کمک مومنانه در قالب های مختلف کمک شایانی داشتند، افزود: بسیج سازندگی تربت حیدریه همچون سایر نهادهای خدمت رسان برای جذب کمک ها و مشارکت های مردمی و یاری رساندن به محرومان نیز آمادگی لازم را دارد.

مسئول بسیج سازندگی ترتب حیدریه همچنین از توزیع ۱۲ سری کمک جهیزیه در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد و افزود: اقلامی همچون فرش، یخچال، گاز، ماشین لباسشویی و سایر مایحتاج زندگی با کمک خیرین و بصورت مشارکتی خریداری و به نوعروسان نیازمند اهدا شد.

وی بیان کرد: از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تاکنون بیش از ۵ هزار بسته معیشتی و ۳۰ سری کمک جهیزیه بصورت مشارکتی توسط بسیج سازندگی تربت حیدریه توزیع شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1741562
ارسال نظر
نظرات