شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:43 منتشر شده در مورخ: 1400/03/19 شناسه خبر: 1741609
معاون تبلیغات اسلامی لرستان:

حضور حداکثری در انتخابات بیانگر پشتیبانی از نظام و انقلاب است

حضور حداکثری در انتخابات بیانگر پشتیبانی از نظام و انقلاب است
غلامی گفت: حضور پرشور ملت ایران در انتخابات بیانگر پشتیبانی از نظام و انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با تاکید بر انتخاب اصلح اظهار داشت: انتخابات یک اصل اساسی، پایه و اساس شکل‌گیری نظام است که از جایگاه خاص و ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران براساس رای مردم پایه گذاری شد و از بدو پیروزی انقلاب تاکنون هر ساله یک انتخابات در کشور برگزار شده و در همه انتخابات، مردم با حضور پرشور سربلند بیرون آمده اند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به نقش مردم به عنوان پشتوانه نظام، تصریح کرد: مردم در هر مرحله از انتخابات با حضور آگاهانه، اجازه ندادند خواب دشمن تعبیر شود و هر بار ثابت کردند پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه افول آمریکا تسریع یافته است، عنوان کرد: دشمن در عرصه های زیادی دچار افول و نابودی شده و در این روزهایی که دشمن دست و پا می زند تا حضور در انتخابات را کاهش دهد اما بار دیگر در ۲۸ خرداد حماسه ای در تاریخ انقلاب ثبت می شود و مردم این بار نیز برنده انتخابات خواهند شد.

وی با تاکید بر انتخاب اصلح بیان کرد: مردم سعی کنند تا با بررسی رزومه کاندیداها، فرد اصلح را با پشتوانه مردمی انتخاب کنند تا این فرد بتواند در راستای خدمتگزاری برای نظام تلاش نماید.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال این است که آیا مشارکت در انتخابات کاهش یافته یا خیر و هرچه حضور در انتخابات بیشتر باشد، یاس دشمن بیشتر می شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1741609
ارسال نظر
نظرات