شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: تهران بزرگ
ساعت: 22:33 منتشر شده در مورخ: 1400/03/19 شناسه خبر: 1741761
بازیگر سینما و تلویزیون:

کاندیداها در وعده های انتخاباتی با مردم صادق باشند

کاندیداها در وعده های انتخاباتی با مردم صادق باشند
سلطانی گفت: اینکه کاندیداها فقط وعده بدهند، کار ناشایستی است و باید نسبت به وعده های انتخاباتی با مردم صادق باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جهانبخش سلطانی بازیگر سریال "سرنخ" در گفت و گو با تهران پرس با بیان اینکه کشورمان با مشکلات زیادی دست به گریبان است، گفت: در شرایط فعلی باید فردی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود که توانایی حل مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و… در کشورمان را داشته باشد و نسبت به کارهایی که انجام می دهد، پاسخگو باشد.

 
وی ادامه داد: اینکه رئیس جمهوری انتخاب شود و پاسخگو باشد، یکی از بهترین معیارها برای انتخابات است و امیدوارم فردی در نهایت سکان هدایت امور اجرایی کشور را به دست بگیرد که توانا، بردبار، حلال مشکلات و با تدبیر باشد.
 
سلطانی با بیان اینکه مردم در انتظار رونق اقتصادی در کشور هستند، تاکید کرد: هر روز که می گذرد، مردم با افزایش تورم و گرانی کالاها و اجناس روبرو می شوند که این امر باعث شده که جو روانی جامعه بر هم بخورد و مردم آرامش روانی نداشته باشند و به همین دلیل، فردی باید رئیس جمهور شود که بتواند تورم را در کشور کاهش دهد و باعث ثبات قیمت ها شود و از سوی دیگر، با اشتغال آفرینی و رونق اقتصادی، باعث حل مشکلات معیشتی مردم شود.
 
حل مشکلات معیشتی، مطالبه اصلی مردم از رئیس جمهور آینده
 
این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: حل مشکلات معیشتی، مطالبه اصلی مردم از رئیس جمهور آینده است و کاندیداهای ریاست جمهوری باید به این مولفه مهم توجه کافی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه کاندیداهای ریاست جمهوری باید به وعده های داده شده، عمل کنند، گفت: اینکه کاندیداها فقط وعده بدهند و توانایی حل مشکلات مردم را نداشته باشند و حتی به وعده هایشان هم عمل نکنند، کار ناشایستی است و باید نسبت به وعده های انتخاباتی با مردم صادق باشند.
 
سلطانی افزود: حل مشکلات اقتصادی مردم و همچنین توجه بیشتر به افزایش سطح رفاه مردم باید در اولویت دولت بعدی باشد و یقینا اگر چنین امری صورت بگیرد، می تواند برای جوانان و مردم جامعه امید بخش باشد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1741761
ارسال نظر
نظرات