شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1400/03/20 شناسه خبر: 1741790
آیت الله رئیسی در گفتگو با مردم همدان:

نیروی انسانی کارآمد، مهمترین ظرفیت استان همدان برای تحول در حوزه های اقتصادی است+فیلم

آیت الله رئیسی در گفتگوی تلویزیونی با مردم استان همدان گفت: استان همدان، استانی با ظرفیت است که مهمترین ظرفیت آن نیروی انسانی کارآمد بویژه جوانان هستند که می‌توانند در حوزه های اقتصادی و کشاورزی تحولی عظیم ایجاد نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری عصر روز چهارشنبه در گفتگویی تلویزیونی با مردم همدان که از سیمای استانی همدان پخش شد گفت: به تمامی مردم استان دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان و 8 هزار شهید به خون خفته ی این استان بخصوص شهید حاج حسین همدانی و شهید سلگی درود میفرستم.

وی افزود: استان همدان، استانی با ظرفیت است که مهمترین ظرفیت آن نیروی انسانی کارآمد بویژه جوانان هستند که می‌توانند در حوزه های اقتصادی و کشاورزی تحولی عظیم ایجاد نمایند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی ادامه داد: در همدان بیش از یکصد واحد تملک شده توسط بانکها وجود دارد که در سال رونق تولید، در جاییکه تولید یک مسأله راهبردی است این امر زیبنده نیست که در استان همدان با مردمان سختکوش ما شاهد واحد های تعطیل یا نیمه تعطیل باشیم و حتما باید این ظرفیت معطل شده را مرتفع و وضعیت اشتغال را سامان دهیم.

نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: حلقه مفقوده در بسیاری از موارد، عدم مدیریت صحیح در کشور است که شامل حوزه های مختلف از جمله آب می‌شود و اینکه گفته می‌شود کشور با کم بود آب مواجه است صحیح نیست بلکه نبود مدیریت، زمینه ساز بسیاری از مشکلاتی است که هم اکنون جامعه با آن دست و پنجه نرم می کند.

انتهای پیام/

video_
https://www.dana.ir/1741790
ارسال نظر
نظرات