شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:41 منتشر شده در مورخ: 1400/03/20 شناسه خبر: 1741977
فرمانده پیشین قرارگاه خاتم الانبیاء:

دنبال گفتمان انقلاب هستیم/ تغییر ریل گذاری اقتصادی

دنبال گفتمان انقلاب هستیم/ تغییر ریل گذاری اقتصادی
ساری- فرمانده پیشین قرارگاه خاتم الانبیاء با بیان اینکه مردم ما به انقلاب علاقمند هستند، گفت: در پی گفتمان انقلاب هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سعید محمد شامگاه پنجشنبه در همایش هواداران محمد، یاوران رئیسی در ساری با اشاره به اینکه تفکر منتهی به غرب و کسانی که آمال و آرزوهایشان غرب است، نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کنند، اظهار داشت: قطعاً ایرانی در مقابل نظام سلطه سرتعظیم فرود نخواهد آورد.

 
وی با اظهار اینکه آمریکا نمی‌خواهد آب خوش از گلوی ملت پایین رود، ادامه داد: هشت سال کشور درگیر برجام است و هیچ وقت آنان تحریم‌ها را رفع نمی‌کنند.
 
وی با اظهار اینکه عاقبت مرسی و قذافی‌ها را دیدیم، یادآور شد: باید برای توسعه کشور به تفکر انقلابی مبتنی بر جوانگرایی تکیه شود و به ظرفیت‌های داخلی نگاه کنیم.
 
نماینده اعزامی حجت الاسلام رئیسی به مازندران با عنوان اینکه دشمنان می‌خواهند کشور را تحت فشار بگذارند تا از درون بپاشد، یادآور شد: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری به ظرفیت‌های داخلی تاکید و توجه کرده‌اند.
 
سردار محمد با عنوان اینکه نباید به مردم کدهای غلط داد و به سمت دیگری هدایت کرد، افزود: مشکلات کشور پیامک‌های حجاب و ناراحتی از این پیامک‌ها نیست و باید بدانیم که اصلاح طلب و اصولگرا خروجی مناسبی برای مردم نداشتند.
 
وی با تاکید براینکه دنبال گفتمان انقلاب هستیم زیرا عموم مردم به انقلاب علاقمند هستند، یادآور شد: امروز مردم کشور از مشکلات اقتصادی رنج می‌برند و باید ریل اقتصادی کشور تغییر کند.
 
وی با اظهار اینکه صنعت مازندران ضعیف است، ادامه داد: مشکلات مازندران زیرسرسبزی آن و نعمت‌هایی که دارد، پنهان است و مردم مازندران با خرده مالکی مواجه هستند.
 
سردار محمد با عنوان اینکه گردشگری مازندران نیازمند ضوابطی است و باید در استان با توسعه صنایع کوچک که محیط زیست آسیب نزد، برای اشتغال زایی و کارآفرینی تلاش کرد، گفت: همچنین گردشگری استان باید پیوست فرهنگی داشته باشد.
 
فرمانده پیشین قرارگاه خاتم الانبیا، از انتخابات به عنوان شب‌های قدر انقلاب اسلامی یاد کرد و با بیان اینکه مازندران با مشکلات زیست محیطی مواجه است، مدیریت جهادی را راهکار مناسبی برای حل مشکلات دانست.
 
وی با تاکید بر مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی، اظهار داشت: امروز وقت قهر کردن نیست و باید مشارکت آینده، دولت آینده را حمایت و تقویت کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1741977
ارسال نظر
نظرات