شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:46 منتشر شده در مورخ: 1400/03/21 شناسه خبر: 1742008
مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان کرمان:

شرکت در انتخابات یاری‌کردن اسلام است

شرکت در انتخابات یاری‌کردن اسلام است
حجت‌الاسلام والمسلمین علی عرب‌پور بیان کرد: شرکت در انتخابات یاری کردن اسلام است و حاج قاسم فرمود جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند دیگر حرم‌های ائمه اطهار(س) نیز می‌ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "راه آرمان" حجت‌الاسلام والمسلمین علی عرب‌پور در برنامه مشارکت حداکثری ملک سلیمانی که در گلزار شهدا کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: شرکت در انتخابات نه گفتن به خواسته‌های استکبار است.

وی با بیان اینکه قرآن درس ایستادگی و مقاومت را به ما آموخته است گفت: مکتب ما، مکتب اسلام و تشیع بوده و انقلاب اسلامی با عنصر مقاومت برگرفته از اسلام بیش از چهل سال مقابل استکبار ایستاده است.

وی با اشاره به اینکه سازش با فرهنگ عاشورایی، آرمان‌های شهدا و امامین انقلاب سازگاری ندارد افزود: جریان غربگرا سال‌ها به دنبال آن است تا کشور را به نظام سازش متصل کند و این جریان دنبال منافع شخصی و منحرف خود بوده و با این تفکر قصد فریب عوام را دارد.

وی افزود: دشمن قسم خورده اسلام قابل اعتماد نیست هشدارهای روز عاشورای امام حسین(ع) به امت اسلام را شنیده‌ایم که فرمود "هیهات منا الذله" و امام فرمود "محکم در مقابل دشمن ایستادگی کنید."

عرب‌پور با اشاره اینکه امام خامنه‌ای فرمود "خرمشهرها در پیش است" یعنی باید بسترسازی ظهور را داشته باشیم بیان کرد: با انتخاب دولت حماسه و انقلابی سنگرهایی که در سال‌های اخیر از دست داده‌ایم را باید مجدداً فتح کنیم.

وی با بیان اینکه همه کشورها در دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که عنصر جمعیت برای قدرتمندبودن بسیار اهمیت دارد گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌های متعدد به فرزندآوری تأکید کردند چرا که یک عنصر قدرت برای کشور است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان کرمان با اشاره به اینکه امروز با طوفان کم‌جمعیتی در کشور روبه‌رو شده‌ایم و یک زنگ خطر برای همه است افزود: ایران، ام‌القرای جهان اسلام است و باید جمعیت اسلامی در آن افزایش پیدا کند.

وب ادامه داد: همه فرمایشات امامین انقلاب تکلیف شرعی بر ما دارد و فصل‌الخطاب است یکی از ارکان مهم، آمادگی دفاعی جمعیت شجاع و با بصیرت است و انقلاب در تمام صحنه‌ها نیاز به یاری مردم و جمعیت آن دارد.

عرب‌پور با اشاره اینکه شرکت باشکوه در انتخابات یک مانور در مقابل توطئه‌های شوم دشمنان است بیان کرد: شهدای ما اربا اربا شدند تا ما در آسایش و آرامش باشیم و امروز شرکت در انتخابات تجدید میثاق با شهیدان است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان کرمان بیان کرد: شرکت در انتخابات یاری کردن اسلام است و حاج قاسم فرمود جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند دیگر حرم‌های ائمه اطهار(س) نیز می‌ماند.

وی در پایان افزود:  هر رای که به صندوق می‌اندازیم یک تیر به قلب دشمن بوده و صحنه انتخابات صحنه عاشورا و یاری کردن امام است ، مراقب باشیم فریب شعارهای فریبنده دشمنان اسلام را نخوریم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1742008
ارسال نظر
نظرات