شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:13 منتشر شده در مورخ: 1400/03/21 شناسه خبر: 1742029
کارشناس مذهبی:

وعده‌های دروغ انتخاباتی از موانع ظهور امام زمان(عج) است/ صداقت مهم‌ترین اصل ورود به عرصه ریاست جمهوری است

وعده‌های دروغ انتخاباتی از موانع ظهور امام زمان(عج) است/ صداقت مهم‌ترین اصل ورود به عرصه ریاست جمهوری است
حجت الاسلام هاشم محمدی گفت: یکی از مصادیق روزِ موانع ظهور صاحب الزمان(عج) در جریان برگزاری انتخابات‌، وعده‌های دروغین است و چنین رفتاری اصلاً مورد تایید امام عصر(عج) نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کارشناس مذهبی در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" در خصوص موانع و تاخیر ظهور ولی عصر(عج) گفت: یکی از مصادیق روزِ موانع ظهور صاحب الزمان(عج) در جریان برگزاری انتخابات‌، وعده های دروغین است؛ به طوری که برخی نامزدهای انتخاباتی با هر توجیهی و تنها برای رسیدن به کرسی مدیریت به وعده‌های انتخاباتی دروغ و فریب‌کاری روی می آورند که چنین رفتاری اصلاً مورد تایید امام زمان(عج) نیست.

حجت الاسلام هاشم محمدی ادامه داد: یکی از آسیب های جدی تبلیغات انتخاباتی؛ وعده های انتخاباتی است که این وعده ها معمولا غیر واقعی و خالی از حقیقت و تنها ابزاری برای کسب آرای بیشتر است و از سوی دیگر اراده ای برای عملی کردن وعده های داده شده نیز وجود ندارد.

وی افزود: این خودش موجب ترویج دروغ در جامعه می شود؛ مردم وعده ها را فراموش نمی کنند و این موجب بی اعتمادی بین مردم و مسئولین می شوند.

این کارشناس تصریح کرد: مسئولی که می خواهد بر منسب ریاست بنشیند باید در کلام، صادق باشد؛ صداقت مهم ترین و اولین اصل ورود به این عرصه است.

حجت الاسلام محمدی بیان کرد: هر رذیلتی که انسان را به تباهی بکشاند و موجب ترویج آسیب در جامعه شود می تواند مانعی برای ظهور امام زمان(عج) شود.

وی افزود: کاندیدا در زمان تبلیغات و جلب نظر مردم از حربه های فریبننده برای کسب آرای استفاده نکنند زیرا پست و مقام رفتنی است فقط صداقت و صراحت در کلام در اذهان باقی می ماند.

این کارشناس ادامه داد: راه برون رفت از ناکارآمدی ها و مشکلات کنونی این است که دوباره فریب وعده های انتخاباتی پوچ، تکراری و بزرگ شده ای که در دوره های قبل داده شد را نخوریم.

حجت الاسلام محمدی گفت: مردم باید با بصیرت کامل، حضور حداکثری داشته باشند و به تفکر انقلابی، جهادی و دارای عملکرد و کارنامه‌ای خوب رای دهند.

وی ادامه داد: در جمهوری اسلامی، مردم سالاری دینی که جلوه آن مشارکت سیاسی و شرکت در انتخابات است از مولفه‌های بسیار مهم است و هر نظام برای دوام خود نیازمند ارتباط مطلوب با مردم است.

این کارشناس عنوان کرد: امروز لازم است تا اخلاق سیاسی رهبر معظم انقلاب را به عنوان سر مشق عملکرد همه مردم و مسئولان در عرصه‌های مختلف قرار گیرد.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: مسئولان و کارگزاران تا آخرین لحظه‌ای که پشت میز مدیریت قرار دارند باید در راستای خدمت به مردم گام بردارند؛ فقط خدمت صادقانه به این ملت می تواند زمینه های ظهور منجی عالم بشریت را فراهم کند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1742029
ارسال نظر
نظرات