شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:29 منتشر شده در مورخ: 1400/03/21 شناسه خبر: 1742117
استاندار تهران:

همه فاکتورها جهت برگزاری انتخابات باشکوه در استان تهران فراهم است

همه فاکتورها جهت برگزاری انتخابات باشکوه در استان تهران فراهم است
محسنی بندپی گفت: همه فاکتورها جهت برگزاری انتخابات باشکوه در استان تهران فراهم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انوشیروان محسنی بندپی ظهر جمعه در گردهمایی عوامل انتخابات ۱۴۰۰ استان تهران با اشاره به اینکه سلامت، امنیت و مشارکت حداکثری ۳ رکن اساسی در انتخابات ۱۴۰۰ است اظهار داشت: جهت تأمین امنیت انتخابات، عوامل انتظامی در تمام مناطق استان تهران دوره‌های آموزشی و توجیهی را گذرانده اند.

 
محسنی بندپی با بیان اینکه برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و حضور حداکثری مردم نهایت تلاشمان را خواهیم کرد گفت: در این راستا ۵ هزار نیرو در غرب استان تهران و سپاه حضرت سیدالشهدا و محمد رسول الله برای تأمین امنیت در نظر گرفته شده اند.
 
استاندار تهران بیان داشت: تاکنون ۲۲ جلسه امنیتی و ۱۶ جلسه عوامل نظامی و انتظامی برگزار شده که در این جلسات موارد پیشگیری و بازدارندگی مورد بررسی قرار گرفته اند.
 
وی افزود: عوامل اجرایی در نظر داشته باشند که بی‌طرفی، قانون‌مداری و توجه به حق الناس از مواردی است که باید همواره نسبت به آن توجه ویژه داشته باشند.
 
محسنی بندپی عنوان داشت: حضور و مشارکت مردم پای صندوق‌های رأی مهم‌ترین موضوع است که می‌توانیم به پشتوانه آن مذاکرات را صورت دهیم و به دشمنان نشان دهیم که مردم پای نظام و انقلاب ایستاده اند و دشمن نمی‌تواند نفوذ داشته باشد.
 
استاندار تهران از کافی بودن تعرفه‌های انتخاباتی خبر داد و عنوان داشت: همه فاکتورها برای حضور حداکثری مردم و انتخاباتی باشکوه فراهم شده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1742117
ارسال نظر
نظرات