شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:39 منتشر شده در مورخ: 1400/03/22 شناسه خبر: 1742187
در همایش بصیرتی فرهنگیان استان بوشهر مطرح شد؛

فرهنگیان موتور محرک حضور حداکثری در انتخابات هستند/ آیت‌الله رئیسی مصداق بارز انسان معتقد به قرآن است

فرهنگیان موتور محرک حضور حداکثری در انتخابات هستند/ آیت‌الله رئیسی مصداق بارز انسان معتقد به قرآن است
رئیس ستاد فرهنگیان حامی آیت‌الله رئیسی در بوشهر گفت: همه با هم تلاش کنیم شور و نشاط بیشتر در جامعه برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری ایجاد شود و فرهنگیان به‌عنوان موتور محرکه جامعه و مورد وثوق مردم می‌توانند به‌عنوان اثرگذارترین قشر، مشوق مردم برای حضور حداکثری باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ سومین گردهمایی فرهنگیان جبهه انقلاب استان بوشهر با عنوان نشست‌های بصیرتی شب‌های انتخاباتی با حضور دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر در محل ستاد مرکزی برگزار شد.

عبدالله فاتحی دبیر حزب موتلفه اسامی اسلامی استان بوشهر در جمع فرهنگیان حامی آیت الله رئیسی اظهار کرد: کسی که به خدا توکل کند و خداوند را وکیل مدافع خود قرار دهد و به این آیات نورانی معتقد بوده و هدفش عمل به تکلیف و رضایت خدا باشد، قطعا خداوند او را نصرت داده و یاری می‌کند.

فاتحی افزود: آیت الله رئیسی مصداق بارز انسان معتقد به قرآن است و برای ادای تکلیف و کسب رضایت پروردگار پا به صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری گذاشته و قطعا خداوند دل‌های مومنین و آزاد مردان را به سمت ایشان متمایل و او را نصرت خواهد داد.

فعال سیاسی استان بوشهر گفت: آرامش و متانت و تحمل آیت‌الله رئیسی در مناظرات نشان داد که وی استحقاق ریاست جمهوری اسلامی را دارد.

فرهنگیان اثرگذارترین قشر برای مشارکت حداکثری هستند

علی موحدی رئیس ستاد فرهنگیان حامی آیت الله رئیسی در استان بوشهر اظهار کرد: عملکرد ستاد فرهنگیان جبهه انقلاب استان بوشهر مورد رضایت ستاد فرهنگیان کشور قرار دارد.این موضوع نشان می دهد فرهنگیان استان بوشهر به آرمانهای نظام جمهوری اسلامی وفادار‌ هستند و حضور در صحنه انتخابات ریاست جمهوری را یک تکلیف ملی ، میهنی و دینی می دانند.

موحدی عنوان کرد: هدف و اولویت اصلی حضور حداکثری آحاد جامعه پای صندوقهای رای است. اولویت بعدی ما انتخاب کاندیدای اصلح جبهه انقلاب، یعنی حضرت آیت الله رئیسی است.

رئیس ستاد فرهنگیان استان بوشهر گفت: تا آخرین شب مهلت قانونی تبلیغات نشست‌های بصیرتی شبهای انتخاباتی در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود.

وی بیان کرد: همه با هم باید تلاش کنیم شور و نشاط بیشتر در جامعه برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ایجاد شود و فرهنگیان به عنوان موتور محرکه جامعه و مورد وثوق مردم می‌توانند به عنوان اثرگذارترین قشر، مشوق مردم برای حضور حداکثری باشند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1742187
ارسال نظر
نظرات