شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1400/03/23 شناسه خبر: 1742588
دادستان کهگیلویه تاکید کرد؛

برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی در کهگیلویه

برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی در کهگیلویه
دادستان کهگیلویه از برخورد قاطع با عامل یا عاملین متخلف در انتخابات این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان کهگیلویه در گفت‌وگو با صبح زاگرس با اشاره به اینکه کمتر از یک هفته تا پایان زمان برگزاری انتخابات باقی نمانده است گفت: انتخابات مظهر مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران بوده به تعداد عمر انقلاب انتخابات برگزار شده است.

عبدالله سعادتیان افزود: باید زمینه برای حضور حداکثری در انتخابات فراهم شده و نگذاریم خللی در اجرای انتخابات انجام شود.
 
وی تصریح کرد: با دقت پیگیر امر انتخابات هستیم و اگر جرم و تخلفی صورت گیرد در شعب ویژه ای که دایر شده است بعد از تشکیل پرونده رسیدگی می شود.
 
دادستان کهگیلویه افزود: قضات در روز انتخابات در قالب تیم های مختلف، موضوعات را رصد کرده تا تخلفی صورت نگیرد.
 
سعادتیان به مصادیق جرایم و تخلفات انتخاباتی اشاره و عنوان کرد: اگر این مصادق را  خوبی نمی دانید یک بار برگردید مرور کنید.
 
مدعی العموم تاکید کرد: این اطمینان را می دهیم که نمی گذاریم یک رای از مردم جایجا شود چرا که رای مردم امانت بوده وتخطی قابل بخشش نیست.
 
سعادتیان با تاکید بر پرهیز از تجمعات انتخاباتی شوراها گفت: از جلسات خانگی پرهیز کنند و اگر گزارشی از طرف مراجع دریافت شود حتما برخورد خواهد شد نباید به خاطر جمع کردن رای مردم آنها را کام مرگ نکشانیم.
 
دادستان کهگیلویه به تعدد ستادهای انتخاباتی برخی نامزدهای ریاست جمهوری اشاره و افزود: یک نامزد ریاست‌جمهوری چندین ستاد در دهدشت دارد و این زیبنده شهر و آن نامزد نیست.
 
وی گفت: اگر رعایت نکنند برای هر نامزدی که باشد تعطیل می کنیم فرقی نمی کند چه نامزد ریاست جمهوری  باشد.
 
مدعی‌العموم در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه بعضی از کارها موجب خواهد شد مردم دلسرد شوند و این عملکرد ما مسئولان است افزود: بعضی افتتاح‌های نیمه کاره و یا چندین بار افتتاح یا کلنگ زنی های بی فایده صورت گرفته است.
 
سعادتیان تصریح کرد: کلنگ زنی طرح کارخانه بسته‌بندی مواد غذایی سنوگان توسط استاندر در بهمن ۹۸  به زمین زده شد و دیگر خبری از این طرح نشد.
 
وی به جاده دهدشت پاتاوه اشاره و افزود: این پروژه قرار بود افتتاح  شود بودجه‌هایی اختصاص داده شد ولی راکد ماند اما اکنون اعلام شده تا پایان عمر دولت افتتاح شود و باید بررسی شود بر پل ها که با جان مردم در ارتباط است و برای افتتاح کمیت فدای کیفیت نشود و اصولی کار پیش رود.
 
داستان کهگلیویه به برخی طرح‌های بر زمین مانده  اشاره و گفت: اداره راه و شهرداری این طرح‌ها را بررسی و به اتمام برسانند.
 
وی در پایان تصریح کرد: باید به طرح‌های نیمه تمام توجه شود و مردم آگاه هستند و این کم‌کاری‌ها باعث کم‌رغبتی مردم نشود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1742588
ارسال نظر
نظرات