شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:45 منتشر شده در مورخ: 1400/03/23 شناسه خبر: 1742741
آماده باش کمیته مچ اندازی به ورزشکاران برای تیرماه؛

مچ اندازی قهرمانی کشور| تهران و کردستان میزبان مسابقات شدند/ انتخابی تیم ملی برای قهرمانی آسیا و جهان

مچ اندازی قهرمانی کشور| تهران و کردستان میزبان مسابقات شدند/ انتخابی تیم ملی برای قهرمانی آسیا و جهان
مسابقات انتخابی تیم ملی مچ اندازی در دو بخش آقایان و بانوان در دهه آخر تیرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عزت رجبلو، رییس کمیته مچ اندازی و چند تن دیگر از مسئولان این کمیته امروز با حضور در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند.

 
در اولین نشست تخصصی کمیته مچ اندازی در سال 1400 برنامه های این کمیته در سال جاری بررسی و در نهایت مقرر شد مسابقات قهرمانی کشور در بخش آقایان 21 تا 25 تیرماه به میزبانی استان کردستان و شهر سنندج برگزار شود.
 
همچنین درباره مسابقات قهرمانی کشور بانوان نیز تصمیم گیری به عمل آمد که این رقابت ها از 22 تا 25 تیرماه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.
 
طبق تصمیم به عمل آمده، مسابقات قهرمانی کشور در بخش آقایان و بانوان، انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت های آسیایی و جهانی به حساب می آید. بنابراین نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور با نظر کمیته فنی جهت حضور در اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی و جهانی دعوت خواهند شد.
 
مسابقات قهرمانی آسیا 19 تا 26 مردادماه در شهر آلماتی قزاقستان و رقابت های جهانی هفته آخر شهریورماه به میزبانی گرجستان برگزار می شود.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1742741
ارسال نظر
نظرات