شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1400/03/24 شناسه خبر: 1742890
گزارش مردمی کرج؛

برای عدم تکرار دولت اصلاح‌طلب رای می‌دهم

برای عدم تکرار دولت اصلاح‌طلب رای می‌دهم
تا انتخابات ۲۸ خرداد تنها ۴ روز دیگر باقی است؛ انتخاباتی که می‌تواند سرنوشت تا ۴ سال آینده این سرزمین را تعیین کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از "تیتریک"؛ تا انتخابات ۲۸ خرداد تنها ۴ روز دیگر باقی است؛ انتخاباتی که می‌تواند سرنوشت تا ۴ سال آینده این سرزمین را تعیین کند. گرفتاری‌های معیشتی و نگرانی‌های ناشی از کرونا اما برخی از هم‌وطنان را برای مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی مردد کرده است. در مقابل اما بسیاری از مردم معتقدند حضور در انتخابات نه یک وظیفه، بلکه حق میهنی تمام شهروندان ایران‌زمین است.

همه انتخابات در کشور ما مهم و حساس بوده و انتخابات ۲۸ خرداد امسال هم از جهاتی دارای اهمیت و حساسیت‌های خاص خود است به طوری که در شرایط متاثر از کرونا، تحریم‌های ظالمانه و برخی چالش‌های اقتصادی، نوعی اراده و خرد جمعی در داخل کشور برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات پیش‌رو شکل گرفته است.
 
این مشارکت بدون تردید اقتدار و امنیت ملی را در پی دارد و آرای بالای مردم پشتوانه دولت آینده برای حضور مقتدرانه در حوزه وسیع اداره امور کشور و حفظ منافع ملی در عرصه پیچیده بین‌المللی است. 
 
نظام جمهوری اسلامی ایران با برگزاری انتخابات متعدد در چهار دهه حیات سیاسی خود جلوه بی‌نظیری از دموکراسی را در قالب مردم‌سالاری دینی در معرض دید جهانیان به‌ویژه منطقه خاورمیانه گذاشته است و با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ۱۴۰۰، شور و نشاط انتخاباتی برغم آثار شیوع کرونا و برخی مسائل دیگر در حال پدیدار شدن است.
 
مسئولان عالی نظام نیز با اعتقاد و باور به مشارکت حداکثری و حضور همه جانبه مردم در انتخابات، آن را مهمترین رکن انتخابات دانسته و بر تلاش همگانی برای تحقق این هدف تاکید کرده‌اند.
 
خبرنگار "تیتریک" در بین مردم رفته از اهمیت حضور و شوق مردم در انتخابات می پرسد و این پاسخ های شهروندان البرزی است:
 
رای دادن وظیفه ملی و سهیم شدن در سرنوشت کشور است لذا همه مردم با حضور حداکثری در انتخابات باید برگ زرین دیگری را رقم بزنند.
 
در انتخابات با وجود همه مشکلات رای می دهم؛ زیرا هر رای من مشت محکمی بر دهان آمریکا و استکبار است.
 
 شهدا خون دادند تا این کشور سرپا بماند ما در قبال این شهدا سهیم هستیم لذا حضور در انتخابات پاسداشت خون شهدا است.
 
برای گرفتن خون سردار دلها هم که شده رای می دهم تا کشور از این سردرگمی با انتخاب اصلح نجات پیدا کند.
 
بی عدالتی ها در جامعه خیلی زیاد شده و فاصله طبقاتی بیداد می کند؛ رییس جمهور برای رضای خدا به مردم خدمت کند؛ اگر واقعا برای خدمت نمی آید خیانت کرده است.
 
برای پایان خسارت محض به مردم رای می دهم.
 
وقتی مشارکت بالا برود دشمنان میفهمند تحریم راه به جایی نبرده این به نفع همه ایرانیان است، لذا برای اقتدار کشورم رای می دهم.
 
رای می دهم تا دولت اصلاح طلب روحانی وار دیگر تکرار نشود تا باب خیانت و خدمتکردن برای همیشه تمام شود.
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1742890
ارسال نظر
نظرات