شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 17:13 منتشر شده در مورخ: 1400/03/24 شناسه خبر: 1742959
اگر رئیس‌جمهور شوم؛

گشت ارشاد مدیران راه می‌اندازم/ وضع معیشت و خورد و خوراک مردم را درست می‌کنم

گشت ارشاد مدیران راه می‌اندازم/ وضع معیشت و خورد و خوراک مردم را درست می‌کنم
شهروند البرزی با تحسین "گشت ارشاد مدیران" گفت: در اولین اقدام، قدرت خرید مردم را افزایش می‌دهم تا غصه نان شب خود را نخورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ این روزها که برای مصاحبه با مردم عزیز کشورم به خیابان ها می روم، یک دغدغه در میان مردم مشترک است و از شنیدن مکرر آن عرق شرم بر جان انسان می نشیند و به این فکر فرو می رود که از این کشور ثروتمند چه چیزی نصیب مردم آن می شود.

این چند سال به قدری سخت گذشت که گشایش تنگنای معیشتی مردم کشورم اولین و گاهی اول و آخرین درخواست آنها از رئیس جمهور آینده است.

با هم ببینیم اگر یکی از این شهروندان در ۲۹ خرداد رئیس جمهور ایران می شد چه کاری انجام می داد؟

مردی که در تاکسی سرویس کار می کرد گفت: در کشوری که مردم آن دغدغه خورد و خوراک دارند، مهمترین کارم این بود که همه چیز را ارزان می کردم.

مرد جوانی که در خشکشویی مشغول به کار بود گفت: با توجه به نارضایتی عمومی مردم با رسیدگی سریع به وضعیت بحرانی کشور، آنها را خوشحال و از نا امیدی که به دلیل اقدامات دولت فعلی در این 8 سال به جامعه تزریق شد خارج می کردم.

وی با آرزوی بهبود اوضاع کشور افزود: یکی دیگر از اقدامات من این بود که قطعا افرادی که در آزمون خدمت به مردم مردود شده اند را از کار برکنار می کردم.

شهروند دیگری که باطری‌سازی دارد گفت: با در اولویت قرار دادن رفع مشکلات مردم، وضع معیشت و خورد و خوراک آنها را درست می کنم.

شاگرد باطری‌سازی که نگران آینده خود است گفت: در کسوت ریاست جمهوری، بهبود اقتصاد کشور را در اولویت برنامه های خود قرار می دهم و به قشر کم درآمد رسیدگی می کنم.

بانویی که در دفتر بیمه مشغول به کار است با ابراز نگرانی از بحران معیشت مردم گفت: بهای دلار و قیمت کالاها را پایین می آورم تا مردم از زیر بار این فشار خارج شوند و همه را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می دهم تا بتوانند بازنشستگی داشته باشند.

مرد آرایشگری با شکایت از وضعیت مسئولین و تحسین "گشت ارشاد مدیران" گفت: من در اولین اقدام به از بین بردن فقر در جامعه و ریشه کن کردن فساد و دزدی مسئولین می پردازم.

بانوی جوانی که لوازم آرایشی و بهداشتی می فروشد گفت: در اولین اقدام، کاری می کنم که وسع خرید مردم افزایش پیدا کند و آنها غصه نان شب خود را نخورند.

وی ادامه داد: من و همسرم هر دو کار می کنیم، اما از پسِ مخارج زندگی بر نمی آییم. وای به حال خانواده هایی که فقط یک نفر کار می کند با خدایی ناکرده بیکار هستند.

این شهروند افزود: کسی که روی کار می آید مرد و مردمی باشد و به وعده هایی که می دهد عمل کند.

کارمند شهرداری که مرد بسیار ساده ای بود با بیان اینکه مسئولین باید به داد ملت برسند و وعده های خود را عملی کنند گفت: مملکت را درست می کنم. برای جوانان اشتغال ایجاد می کنم.

وی با اظهار ناراحتی از اینکه خرج و دخلش به هم نمی خواند افزود: اگر رئیس جمهور بشوم، گرانی ها را از بین می برم تا مردم به راحتی زندگی کنند و هیچ پدری شرمنده خانواده و فرزندانش نشود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1742959
ارسال نظر
نظرات