شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1400/03/24 شناسه خبر: 1742973
در آستانه برگزاری انتخابات صورت گرفت؛

اصناف رفسنجان به پویش #من_رای_میدهم پیوستند

اصناف رفسنجان به پویش #من_رای_میدهم پیوستند
اصناف مختلف در رفسنجان برای حضور در انتخابات جمعه ۲۸ خردادماه اعلام امادگی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ در چهار روز مانده به روز سرنوشت ساز ۲۸ خرداد، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شاهد پیوستن گروه های متعددی از مردم به پویش #من_رای_میدهم هستیم.

مردم ایران می خواهند بار دیگر حمایت خود را از کشورشان و ارزش های این نظام اعلام کنند.

اصناف مختلف رفسنجان نیز برای حضوری پرشور در انتخابات اعلام آمادگی کردند.

احمد نجفی رئیس اتحادیه صنف میوه و تره بار رفسنجان در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: در انتخابات ۲۸ خرداد ماه شرکت خواهیم کرد چون وظیفه شرعی خودمان می دانیم که شرکت کنیم و سرنوشت کشورمان برایمان مهم است و از همه مردم مخصوصا صنف خودمان می خواهیم در انتخابات شرکت کنند و در سرنوشت کشورشان سهمیم باشند.

حسین کریمی رئیس صنف تعویض روغنی شهرستان رفسنجان هم بیان کرد: در انتخابات ۲۸ خرداد به خاطر ایران اسلامی، لبیک به فرمان رهبرمان و جواب دهی به منافقان نظام، رای می دهیم و  همه مردم و همکارانم در صنف را دعوت به حضور و مشارکت در انتخابات می کنم.

حسین حاج محمدی رئیس صنف نجارهای رفسنجان بیان می کند: وظیفه ملی ماست که در انتخابات شرکت کنیم و همه دوستان و همکارانم را همین جا و هم از طریق فضای مجازی و گروه ها دعوت به حضور در  انتخابات می کنم و همه باید وظیفه خودشان بدانند که رای بدهند و یک فردی را برای کشور انتخاب کنند که دلسوز انقلاب و مردم باشد و بتواند مشکلات مردم مخصوصا گرانی را حل کند.

سیامک قهرمانی رئیس صنف ابزار فروشان اظهار کرد: وظیفه ی همگانی است که در انتخابات شرکت کنیم و فردی را انتخاب کنیم که اصلح و دلسوز مردم باشد؛ با توجه به جلسه‌ای که برگزار کردیم همه‌ی اصناف را به پای صندوق های رای دعوت می کنم و بخاطر رهبر و انتخاب فرد اصلح پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد.

حسین حاجی زاده رئیس صنف موبایل فروشی رفسنجان می گوید: یکی از وصیت نامه های شهید قاسم سلیمانی این بود که پای نظام و انقلاب ایستادگی کنید و ما هم وظیفه خود می دانیم هم در انتخابات شرکت کنیم و دیگران را هم برای حضور دعوت کنیم.

عسکری رئیس اتحادیه صنف خبازان رفسنجان هم با بیان اینکه وظیفه شرعی و عرفی هر ایرانی با غیرت است که به نظام  و ولایت فقیه پایبند باشد و در انتخابات ۲۸ خزدادماه شرکت نماید، گفت: طبق فرمایش امام راحل و پشتوانه ولایت فقیه حتما در انتخابات شرکت می کنم و از همین جا همه مردم و صنف را دعوت به حضور و مشارکت حداکثری می نمایم و امیدواریم این انتخابات باشکوه تر از گذشته برگزار شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1742973
ارسال نظر
نظرات