شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:51 منتشر شده در مورخ: 1400/03/24 شناسه خبر: 1743026
مدیرکل سیاسی استانداری استان خبرداد؛

افزایش تعداد شعب رای در کهگیلویه و بویراحمد

افزایش تعداد شعب رای در کهگیلویه و بویراحمد
فتاح محمدی گفت: شعبه‌های اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فتاح محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح زاگرس در خصوص آخرین تدابیر اتخاذ شده برای انتخابات ۲۸ خردادماه در گهگیلویه و بویراحمد گفت: اقدامات متعددی توسط ستاد انتخابات کشور و استان به منظور انتخابات حداکثری و حفظ سلامت مردم در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری در ادامه به افزایش تعداد شعب انتخابات در استان اشاره کرد و گفت: تعداد شعب ۱۰ درصد در استان افزایش پیدا کرده است به این شکل که ۹۲۰ شعبه اخذ رای در سال های گذشته به ۹۹۸ شعبه افزایش پیدا کرده است.

وی با بیا اینکه برای هر شعبه اخد رای یک ناظر بهداشتی پیش بینی شده است، گفت: ناظران بهداشتی در بحث سلامتی مردم و فاصله‌گذاری اجتماعی در زمان رای‌گیری تذکرات لازم را می دهند.

محمدی با بیان اینکه در بیمارستان‌ها تیمی از خود بیمارستان‌ها، حوزه بهداشت و هلال احمر پیش‌بینی شده که با شرایط بیمارستان‌ها آشنایی کامل دارند تا آرای مردم به خوبی جمع آوری شود، تاکید کرد: لوازم و اقلام ضدعفونی مانند الکل، ماسک در کنار هر شعبه قرار گرفته شده است تا مردم، مجریان، و دست اندرکاران استفاده کرده و کمترین آسیبی در این حوزه مشاهده شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1743026
ارسال نظر
نظرات