شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 22:45 منتشر شده در مورخ: 1400/03/24 شناسه خبر: 1743107
مهرشهر رنگ و بوی کربلای ۵ گرفت؛

ماجرای وصال دو برادر شهید بعد از ۳۵ سال چشم انتظاری در کرج

ماجرای وصال دو برادر شهید بعد از ۳۵ سال چشم انتظاری در کرج
کرج این روزها میهمانی دارد که از کربلای ۵ بازگشته است تا بعد از ۳۵ سال مادر، خواهر و برادرش را از چشم انتظاری درآورده و سند دیگری بر ایستادگی حق در برابر باطل باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، خروش عشق، روایت جوانانی است که سال ها پیش، درست زمانی که رژیم بعث عراق به سرکردگی صدام، جان و مال و ناموس ایران را نشانه رفته بود، برای رشته شدن پنبه های دشمن به میدان رفتند.

قید جوانی شان را زدند تا دست اجنبی از خاک وطن کوتاه شود و حسرت به دل بمانند منافقینی که چشم به دست اندازی به ایران دوخته بودند، مادر، خواهر و همسرشان داغدار شد اما از هدفی که داشتند کوتاه نیامدند.
 
گوشه گوشه ایران دست نوازش آخرین وداع مادران را بر سر پسرانشان برای عزیمت به جبهه ها با گوشت و پوست خود لمس کرد تا فرزندان خمینی کبیر راهی راهی شوند که سراسر عشق باشد و وصال به معبود.
 
کرج هم از این حال و هوا سهمی دارد و بیش از ۵ هزار شهید سندی بر رسوایی دشمن در برابر عزم و اراده مردان مرد این خطه است. تازه ترین ماجرای عاشقی شهدای کرج به شهید محمد اسحاقی بازمی گردد.
 
شهیدی که بعد از ۳۵ سال خبر بازگشت پیکر پاکش به خانواده گرانقدرش در حسین آباد مهرشهر رسید و انتظار مادری که با به صدا درآمدن هرباره درب خانه چشم به آمدن محمد دوخته بود تا اما خبر بازگشت پیکرش شنید.
 
خواهر شهید از اینکه برادرش بعد از ۳۵ سال دوری از وطن قدم به خاک ایران نهاده است خوشحال است اما از اینکه داغ دلشان تازه شده است هم اندوهی در دل دارد و می گوید به قیمت خون خود و فرزندانش را در راه تداوم انقلاب و نظام تلاش می کند.
 
به گفته شعبانی فرمانده سپاه ناحیه امام هادی (ع)، در کربلای ۵، محمد اسحاقی به درجه رفیع شهادت نائل شده و بعد از۳۵ سال پیکر ایشان تفحص شد و به زادگاه خود برگشت. بدون شک پیام بازگشت این  کبوتر گلگون کفن، لزوم ایستادگی و استقامت در برابر دشمن است.
 
و اما آستان مقدس امام زاده طاهر (ع) کرج روز پنج شنبه ۲۷ خرداد ماه، پیکر پاک شهید محمد اسحاقی از شهداع ۸ سال دفاع مقدس را که راس ساعت ۸ و ۳۰ از درب منزل پدری بدرقه می شود در آغوش خواهدگرفت تا در جوار برادر شهیدش احمد آرام بگیرد.
 
 


انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1743107
ارسال نظر
نظرات