شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 1400/03/25 شناسه خبر: 1743139
امام جمعه موقت سقز:

مشارکت گسترده مردم در پای صندوق‌های رای باعث تحکیم و ثبات پایه‌های نظام می‌شود

مشارکت گسترده مردم در پای صندوق‌های رای باعث تحکیم و ثبات پایه‌های نظام می‌شود
ماموستا محمود ابن الخیاط امام جمعه موقت سقز گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای مظهر حماسه سیاسی است و نقش مهمی در تثبیت پایه های نظام دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا محمود ابن الخیاط امام جمعه موقت سقز در گفتگو با خبرنگار کردتودی، اظهار داشت: خنثی‌سازی توطئه های دشمنان با مشارکت مردم در انتخابات امکان پذیر است، و به همین دلیل باید حضور گسترده داشته باشیم.

وی انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران را از روادیدهای بسیار مهم برشمرد و افزود: جمهوری اسلامی بر پایه رای مردم بنا شده است، و شرکت در انتخابات رای به سیستم سیاسی کشور و مشارکت حداکثری مردم بر تصمیمات دشمنان خارجی تاثیر گذار خواهد بود. 

ماموستا محمود ابن الخیاط با بیان اینکه وحدت آفرینی لازمه اقتدار نظام اسلامی است و انتخابات نمود اتحاد در کشور است، اذعان کرد : حضور حداکثری در انتخابات دشمنان را در ایجاد توطئه و تفرقه در کشور مایوس می کند، زیرا دشمن به وجود اتحاد در بین امت پی برده است، پس حضور حداکثری در انتخابات به معنای این است، که کشور در مقابل خطرات بیگانگان بیمه شده است.

وی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دو پیام مهم برای جهانیان بیان کرد و گفت :پیام اول برای دشمنان ایران اسلامی ست که مردم ایران خودشان برای تعیین سرنوشت مملکتشان اقدام میکنند، و پیام دوم همدلی و اتحاد مردم در پای صندوق های رای است که به گوش جهانیان می رسد. 

ماموستا ابن الخیاط یکی از مسائل مهم و کلیدی برای انقلاب اسلامی و نقطه عطف در تاریخ انقلاب را  موضوع حضور حداکثری مردم در انتخابات عنوان کرد و افزود : این موضوع پرشور و معنادار مایه دلگرمی حاکمیت و مسئولان کشور برای ادامه راه نظام اسلامی است. 

خطیب نماز جمعه سقز در ادامه به نقش روحانیون در تشویق مردم برای مشارکت در انتخابات اشاره کرد و گفت: روحانیون همه مردم را به شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح دعوت کنند، تا شاهد انتخابات پرشور و حداکثری باشیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1743139
ارسال نظر
نظرات