شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1400/03/25 شناسه خبر: 1743181
یاداشت؛

چرا رای‌دادن شما مهم است؟

چرا رای‌دادن شما مهم است؟
این مطلب به اهمیت رای دادن در انتخابات تاکید دارد. مترجم نظر شما را به این موضوع جلب می‌کند که آمریکایی‌ها تلاش بسیار به جذب شهروندان خود به مشارکت در انتخابات دارند و درباره اهمیت شرکت در انتخابات بسیار مطلب آورده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سپاس به نقل از گلوبال سی‌تی‌زن نوشت؛ این مطلب به اهمیت رای دادن در انتخابات تاکید دارد. مترجم نظر شما را به این موضوع جلب می کند که آمریکایی ها تلاش بسیار به جذب شهروندان خود به مشارکت در انتخابات دارند و درباره اهمیت شرکت در انتخابات بسیار مطلب آورده می شود.

1. جوانان می توانند نقش مهمی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ داشته باشند.
تحقیقات نشان می دهد که اگر جوانان به اندازه شهروندان مسن رأی دهند، احتمالاً افراد منتخب، مسائل سیاستی را که برای آنها مهم است، در اولویت قرار می دهند. جوانان بیش از یک سوم رای دهندگان واجد شرایط را تشکیل می دهند، این بدان معناست که اگر از حق خود برای حضور در انتخابات استفاده کنند ، قدرت زیادی را در اختیار دارند.

2. یک رأی واحد می تواند یک انتخاب را ایجاد یا شکست دهد.
طی دو دهه گذشته ، بیش از دوازده مسابقه با یک رأی، تصمیم گرفته شده یا با تساوی به پایان رسیده است. اگر افراد کافی در منطقه یا شهرستان شما رأی دهند، رأی شما می تواند شانس پیروزی نامزد مورد نظر شما در انتخابات را افزایش دهد و به تصویب سیاست هایی کمک کند که ارزش ها و نیازهای جامعه شما را منعکس می کند.

3. ثبت نام برای رای دادن یک گام بزرگ در بزرگسالی است.
وقتی نوجوانان ۱۸ ساله می شوند ، رأی گیری به عنوان آداب و رسوم در نظر گرفته می شود ، اما در واقع بسیاری از ایالت ها ثبت نام زودتر را مجاز می دانند. ساکنان برخی از ایالت ها می توانند برای ثبت نام در سن ۱۶ سالگی مجدداً ثبت نام کنند تا اطمینان حاصل کنند که تا قبل از تولد ۱۸ سالگی از قبل ثبت نام کرده اند. ایالت های انتخاب شده به جوانان ۱۷ ساله نیز اجازه می دهند در انتخابات مقدماتی شرکت کنند.

4. دموکراسی بدون مشارکت کامل نمی تواند کار کند و رای گیری زودهنگام میزان مشارکت را بهبود می بخشد.
این قوانین از نظر ایالتی متفاوت است، اما وقتی ساکنین این امکان را دارند که زود رأی دهند، می توانند در زمانی که برای آنها مناسب است به رأی گیری ها مراجعه کنند.

 

محمود حیدریه

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1743181
ارسال نظر
نظرات