شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:08 منتشر شده در مورخ: 1400/03/25 شناسه خبر: 1743271
منتشلو کارشناس ارشد مسایل سیاسی:

استمرار جمهوریت نظام در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

استمرار جمهوریت نظام در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است
جعفر منتشلو تحلیلگر ارشد مسایل سیاسی با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات 28 خرداد ضمن بی ثمر خواندن تلاشهای دشمنان این نظام در عدم مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: استمرار جمهوریت نظام در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر منتشلو تحلیل گر ارشد مسایل سیاسی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات 28 خرداد ضمن بی ثمر خواندن تلاشهای دشمنان این نظام در عدم مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: استمرار جمهوریت نظام در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

وی در ادامه افزود: جریان‌های سیاسی در یک رقابت آزاد و شرافتمدانه باید دیدگاه‌های خودشان را بیان و مردم نیز براساس برنامه‌ها و شعار کاندیداها، آرای خودشان را به صندوق‌ رأی بیاندازند و هرکسی که توسط مردم انتخاب شد باید مورد احترام همه قرار گیرد.

منتشلو اضافه کرد: امروز انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران به رغم توطئه‌های مستمر دشمنان با حضور مردم عزیز در صحنه به حیات مقتدرانه و عزتمندانه اش ادامه می‌دهد و مسئولان کشور بر اساس اصل ششم قانون اساسی مستقیم یا غیر مستقیم با اتکا بر آرای عمومی بر مسند خدمت قرار می‌گیرند.

این کارشناس مسایل سیاسی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی تراز جمهوریت را در جهان تغییر داده است ابراز داشت: انشالله با حضور و مشارکت گسترده و بی‌نظیر مردم در انتخابات آتی تراز جدیدی از جمهوریت به دنیا معرفی خواهد شد، وی گفت: بالاترین سطح مشارکت در اروپا را فرانسه یک بار با حضور 60 درصد مردم به خود اختصاص داده است ولی مردم ایران در انتخابات شوراها، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و ریاست جمهوری حضور حداکثری خود را در سایه جمهوریت نظام به ثبت رسانده‌اند.

منتشلو خاطر نشان کرد: امیدوارم همت، عزم و اراده ملت ایران راه را برای خلق حماسه‌ای ماندگار گشوده و با حضوری حماسی پای صندوق‌های رای برگ زرین دیگری در دفتر پر بار انقلاب اسلامی ثبت کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1743271
ارسال نظر
نظرات