شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 09:39 منتشر شده در مورخ: 1400/03/26 شناسه خبر: 1743291
در آیین اجتماع بزرگ حامیان رئیسی در دهدشت مطرح شد؛

دشمن درصدد کم‌رنگ کردن صفوف انتخابات است

دشمن درصدد کم‌رنگ کردن صفوف انتخابات است
محمد موحد گفت: رئیسی تنها کسی است که می‌تواند در این شرایط و وضعیت کنونی کشتی متلاطم را به ساحل نجات برساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس به همت ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در شهرستان کهگیلویه اجتماع بزرگ حامیان رئیسی در شهر دهدشت با حضور نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از حضور پرشور مردم در این نشست قدردانی کرده و گفت: قطعا همین وضعیت را در شهرستان های چرام، لنده و بویراحمد با حضوری پرشور  رقم خواهند زد که غیر قابل پیش بینی است.
 
حجت الاسلام محمد موحد به نامگذاری جمهوری اسلامی اشاره و تصریح کرد: جمهوریت یعنی انکه مردم در سالیان متمادی اینگونه با شور و شعور در سرنوشت خود حضور بهم رسانیده و آن را برای دنیا به عنوان الگو و درس ارائه دهند.
 
وی گفت: در کجای دنیا سراغ دارید مردمی که در بدترین شرایط در سرما و گرما ، اسایش و غیر آسایش برای آنها معیار و ملاک نبوده و نیست و برای نظام ادای تکلیف می کنند.
 
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس خطاب به همه مسئولان نظام عنوان کرد: این مردم و امت هیچ کجا امامشان را تنها نگذاشته تمام قد به میدانها آمده و هر کجا لازم بود حضور به هم رسانده  که دشمن را مایوس و دوستان را امیدوار به ادامه راه کردند.
 
موحد با بیان اینکه ارامش و آسایش این مردم برای برخی از مسئولان معنا و مفهمی ندارد اظهار داشت: هر کس با تمام توان و قدرتش باید برای این مردم سر از پای نشناسد و به معضلات و مشکلات این مردم رسیدگی کنند.
 
وی تصریح کرد: تحت هیچ شرایطی نباید مسئولان به خودشان اجازه داده  که برای همراهی با این مردم درنگ کنند.
 
 نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: این مردم یا از خانواده گرانقدر ایثارگران و شهدا هستند یا به طریق مختلف ارتباط  داشته و یا کسانی هستند که آرمان های شهدا را جای جای مختلف پاس داشته و در این حضور  به خاطر خدا، نظام انقلاب،ولایت ،امام، شهدا و رهبری امدند.
 
موحد بیان داشت: این مردم میراث گرانبها و ارزشمندی هستند که از نظام‌اسلامی در طول چها دهه از آن حراست و حمایت کردند.
 
وی افزود: این مردم شهدای گران سنگی مانند سلیمانی و سلیمان هایی را تقدیم این انقلاب کرده و اکنون امشب در این مکان حضور به هم رساندند.
 
موحد تصریح کرد:آنچه امشب در این جلسه و میدان خلق شد جز عنایت خداوند و بزرگی شخصیت شما چیز دیگری نبوده است.
 
وی بیان داشت: دشمن  تمام توان خود را به کار بسته که صفوف طولانی انتخابات کم رنگ شده اما با حضور در این میدان امید دشمنان را نفش بر آب می کنیم.
 
 نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با حفظ تمام گلایه ها و ناراحتی ها حضوری را رقم بزنید که این بار در ۲۸ خرداد دشمن متحیر و مبهوت شده چرا که در تمام دهه ها از همه ازمون ها سرافزار پیروز امدید.
 
موحد به منصب های ایت الله رییسی اشاره و عنوان کرد:جایگاه رئیسی در آستان قدس عادی و معمولی نبوده و اجازه ندادند از نام،عنوان،موقعیت و  جایگایش استفاده کنند و این خیلی مهم است.
 
 وی تصریح کرد: خیلی پرونده رئیسی را زیر و رو کردند که برگی به عنوان ضعف وی به جامعه ارائه شود که نتوانستند کاری پیش برند.
 
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس  به خدمات رئیسی در مدت تصدی بر  منسب قوه قضاییه اشاره و عنوان کرد: مردم در طول این مدت شاهد عملکرد کاملا موفق و قابل دفاع وی بوده حتی  در کنار قوه قضاییه به حمایت از دولت در خیلی زمانها به میدان امده و گره از کارهای مختلف باز کرده است.
 
موحد تصریح کرد: خیلی از کارخانه های تعطیل و راکد را به چرخه تولید برگرداند و همین امر باعث شد کارگران  اخراجی مجدد به کار بازگردند. 
 
وی گفت: اگر ما  رئیسی را به عنوان نامزد اصلح انتخاب کرده براساس ادله و مستندات و مدارکی است که کاملا شفاف بوده و معتقدیم رییسی،تنها کسی که می‌تواند در این شرایط و وضعیت کنونی کشتی متلاطم را به ساحل نجات برساند.
 
نماینده مردم کهگیلویه بزرک در مجلس افزود: نظامی اسلامی در این برحه حساس با امکاناتی بسیار  فراورانی که دارد نیازمند مدیریتی است که همه تفکرات و دلسوزان نظام بهره گرفته شده و به جای تمایلات و گرایشات  برای کمک به بیش برد اهداف  نظام و انقلاب از هیچ کوششی فروگذار ی نکند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1743291
ارسال نظر
نظرات