شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:27 منتشر شده در مورخ: 1400/03/26 شناسه خبر: 1743534
رییس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی کردستان:

دمای هوای کردستان پنج درجه‌ گرمتر می‌شود

دمای هوای کردستان پنج درجه‌ گرمتر می‌شود
نشمیل احمدیانی گفت: از امروز تا اوایل هفته آینده شاهد افزایش سه تا پنج درجه‌ای میانگین دمای هوای شبانه روزی در سطح منطقه خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نشمیل احمدیانی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: در شبانه روز گذشته میانگین حداکثر دمای هوای استان ۳۳ درجه سانتی‌گراد بود که نسبت به روز ماقبل آن سه درجه افزایش را نشان داد.

وی افزود: در این مدت "سلین اورامان" با دمای ۳۹.۶ درجه و "بابارشانی" با دمای سه درجه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقطه استان بودند و دمای شهر "سنندج" مرکز استان نیز مابین ۱۱ تا ۳۶ درجه در نوسان بود.

رییس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی کردستان عنوان کرد: از امروز تا روز شنبه هفته آینده جو استان پایدار بوده و در بیشتر ساعات روز آسمان صاف و آفتابی است، هرچند طی همین مدت در بعدازظهرها شاهد وزش باد هستیم که برای روز پنجشنبه قابل ملاحظه پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: طی این مدت به علت شرایط موجود، امکان آتش سوزی و گسترش آن در مراتع و جنگل‌های سطح استان دور از انتظار نخواهد بود.

احمدیانی یادآور شد: همچنین به علت انتقال گرد و خاک به نیمه غربی کشور تا حدودی کیفیت هوا و دید افقی به خصوص از فردا (چهارشنبه) در سطح استان کاهش می‌یابد.

 

https://www.dana.ir/1743534
ارسال نظر
نظرات