شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1400/03/26 شناسه خبر: 1743535
جانشین معاون فرهنگی سپاه پاسداران:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰، نماد واقعی اتحاد است/ گفتمان مقاومت و انتخاب اصلح؛ رمز مقابله با تفرقه‌افکنی دشمن

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰، نماد واقعی اتحاد است/ گفتمان مقاومت و انتخاب اصلح؛ رمز مقابله با تفرقه‌افکنی دشمن
علیرضا رجبی گفت: امروز همه باید فارغ از اختلافات سلیقه ای با هم اتحاد داشته باشند که نماد واقعی آن حضور حداکثری در انتخابات خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جانشین معاون فرهنگی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اگر چه معیشت مردم با آسیب هایی مواجه شده و در بخش هایی از جامعه ناکارآمدی هایی را شاهد هستیم، در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: مهم ترین عنصر پیروزی در گفتمان مقاومت ولایتمداری است.

علیرضا رجبی افزود: امروز پیر میدان دار جامعه ما کسی است که رفع مشکلات مردم جز پیگیری های ضروری ایشان است و دغدغه پیشرفت و تعالی مادی و معنوی مردم و نظام را دارند، این مهم همواره در بیانات و خط مشی های امام خامنه ای مشخص است.
 
وی با اشاره به اینکه گفتمان مقاومت در تبعیت از نسخه های نجات بخش ولایت فقیه تجلی پیدا می کند،  اظهار داشت: دشمن امروز به دنبال تفرقه و دوگانه سازی در جامعه است، برخی خواص و نخبگان هم این خط را دنبال می کنند.
 
رجبی تصریح کرد: هر ندایی که دوگانگی و تفرقه را در کشور ترویج کند با نگاه قرانی، مکتبی، عقلانیت و رهبری در تغایر است، امروز همه باید فارغ از اختلافات سلیقه ای با هم اتحاد داشته باشند که نماد واقعی آن حضور حداکثری در انتخابات خواهد بود.
 
وی گفت: حضور حداکثری تجلی بخش در میدان بودن اقشار مردم برای آزادی و نجات بخشی از شرایط سخت فعلی است، هر جا دشمن از شما تعریف کرد بدانید مشکلی وجود دارد لذا بنا به فرموده امام خمینی باید با نشانگان دقیق، مرز گفتمان های همراه انقلاب و همسو با دشمن را تشخیص داد.
 
جانشین معاون فرهنگی سپاه پاسداران در خاتمه خاطر نشان داشت: در انتخابات ۲۸ خرداد باید توجه داشت که انتخاب اصلح و رجوع به گفتمان مقاومت طلیعه یک جهش فوق العاده و رفع مشکلات را به دنبال دارد و نباید از آن غافل شد.  
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1743535
ارسال نظر
نظرات