شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:00 منتشر شده در مورخ: 1400/03/26 شناسه خبر: 1743548
گزارش مردمی؛

دولت فعلی به گرانی و بیکاری جوانان اهمیت نداد/ دولت جوان انقلابی باید ۴ سال کفش آهنین بپوشد و به مردم خدمت کند

دولت فعلی به گرانی و بیکاری جوانان اهمیت نداد/ دولت جوان انقلابی باید ۴ سال کفش آهنین بپوشد و به مردم خدمت کند
در این ۸ سال فهمیدم که دولت حسن روحانی به گرانی و بیکاری جوانان هیچ اهمیتی نمی دهد و حتی گاهی با گستاخی این مشکلات و معضلات را رد می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ مردم من نجیب ترین مردم جهان هستند. آنها در میان تمام ناملایمات و بحران ها پشت کشور خود را خالی نمی کنند و با وجود نارضایتی از دولت فعلی با قدم هایی استوار و تصمیمی قاطع آماده حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ هستند.

در ادامه، پای درد دل های تعدادی از شهروندان می نشینیم.

مرد جوانی که خشکشویی دارد گفت: من اصلا رئیس جمهور نمی شوم، چون در این ۸ سال به لطف دولت حسن روحانی فهمیدم که رئیس جمهور هیچ کاری برای کشور نمی کند و اهمیتی به گرانی و بیکاری جوانان نمی دهد و حتی گاهی با گستاخی این مشکلات و معضلات را رد می کند.

وی با ابراز تأسف از وعده هایی که در دولت روحانی محقق نشد درباره دغدغه کاری خود گفت: من دو جا کار می کنم و با داشتن یک فرزند، واقعا نمی توانم از پس مخارج زندگی بربیایم.

شهروند دیگری که مغازه لبنیاتی دارد با ابراز نگرانی از آینده فرزندان خود گفت: حسن روحانی ثابت کرد که رئیس جمهور هیچ کاری برای مردم نمی کند. این مسئولین هیچ اهمیت و ارزشی برای مردم قائل نیستند.

وی با اعلام نارضایتی و کاهش قدرت خرید مردم، دغدغه کاری خود را گرانی مواد اولیه عنوان کرد و گفت: در شغل من وقتی قیمت شیر افزایش پیدا می کند قیمت تمام محصولات افزایش می یابد و به خاطر این موضوع فروش من کم می شود. من دوست دارم محصولات ارزان شود تا مردم بیشتر خرید کنند.

بانوی جوانی که مدیر یک مطبخ است با بیان اینکه تمام مسئولین باید با یکدیگر همدل و هماهنگ باشند گفت: هزاران مشکل در دولت روحانی که اصلا به نیاز مردم توجهی نداشت به وجود آمد و اکنون مردم با معضلاتی مانند؛ بیکاری، اعتیاد، مسکن و تنگنای معیشتی دست و پنجه نرم می کنند.

وی درباره دغدغه شغلی خود گفت: نهایت سعی ما در این کار کسب رضایت مشتری است و برای این کار به چیزهای زیادی از جمله؛ جذب نیروی کار خوب و حفظ کیفیت غذا نیاز داریم.

این بانو افزود: وقتی قیمت گوشت و حبوبات و غلات روز به روز افزایش می یابد ما نمی توانیم کیفیت سابق را حفظ کنیم و اگر به فکر حفظ کیفیت باشیم مجبور به گران کردن غذای خود هستیم که در این صورت با این توان خریدِ اندکِ مردم، فروش خوبی نخواهیم داشت.

جوان البرزی گفت: دولت آینده باید ۴ سال کفش آهنین بپوشد و بدون توجه به گرایشات سیاسی بر خدمت به کشور و مردم تمرکز کنند و به جوان ها اهمیت ویژه ای بدهند.

وی ادامه داد: اگر رئیس جمهور شوم با کمک تجربیات افراد اصلحی که در این چهل و اندی سال خالصانه به کشور خدمت کرده اند یک "دولت جوان انقلابی" متشکل از جوانان نخبه و کاری تشکیل می دهم.

مرد میانسالی که تعصب خاصی روی ایران داشت گفت: من از اول انقلاب تاکنون در تمام انتخابات ها شرکت کرده ام، مشوق دیگران برای انجام این کار بوده و حتی عده ای را به پای صندوق های رأی برده ام و تا جایی که نفس داشته باشم این راه را ادامه خواهم داد.

وی با تأکید بر اینکه مسئولین باید همیشه گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند ادامه داد: این انقلاب مفت به دست ما نیامده که به هر بهانه بچگانه ای از دستش بدهیم.

شهروندی که لوازم خانگی می فروشد گفت: مردم کشوری که دغدغه معیشت ندارند و با شکم گرسنه سر به بالین نمی گذارند، موفق تر خواهند بود و می توانند برای آینده خود و خانواده اشان برنامه ریزی کنند.

وی با ابراز ناراحتی از فسادهای مالی گسترده و عدم صداقت در دولت فعلی ادامه داد: کسانی که روی کار می آیند به جای خدمت به مردم، جیب خود و اطرافیان را پر می کنند. چرا در کشور ثروتمند ما، مردم دچار مشکلات شدید معیشتی هستند؟ جز این نیست که مافیای محصولات مختلف، تمام منفعت کشور را به انحصار خود در آورده اند؟

دغدغه کاری وی افزایش غیر معقول اجاره ملک است که زندگی را برای وی سخت تر می کند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1743548
ارسال نظر
نظرات