شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 14:07 منتشر شده در مورخ: 1400/03/26 شناسه خبر: 1743643
استاندار لرستان:

افزایش مشارکت در انتخابات به قوام جمهوری اسلامی کمک می‌کند

افزایش مشارکت در انتخابات به قوام جمهوری اسلامی کمک می‌کند
خادمی گفت: افزایش مشارکت در انتخابات به قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان اظهار داشت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی یک اصل است و از تمامی ظرفیت ها برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه بهره گیری شود.

وی افزود: کمک به افزایش مشارکت در انتخابات یک وظیفه است و اعضای شورای اداری استان با آمادگی کامل و با بهره گیری از تمامی تجهیزات و امکانات انتخابات ۲۸ خرداد ماه را برگزار خواهند کرد و همه جوانب برای حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای مهیا شده است.

استاندار لرستان ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات عنوان کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه مهم است و از مردم می‌خواهیم با حضور خود در ساعات آغازین روز انتخابات در شعب اخذ رای، در این امر ملی مشارکت کنند.

خادمی بیان کرد: در روز انتخابات به لحاظ مباحث بهداشتی همه جوانب و پروتکل ها به خوبی تمهید شده و هیچ مشکلی در این زمینه برای مردم وجود نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه افزایش مشارکت در انتخابات به قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک خواهد کرد، یادآور شد: دستگاه های اجرایی استان تمامی امکانات و ظرفیت های خود را در اختیار انتخابات قرار دهند.

استاندار لرستان با اشاره به اعتبارات و بودجه جاری در استان گفت: با توجه به اینکه فرصت جذب اعتبارات سال ۹۹ تا پایان تیرماه جاری است، دستگاه های اجرایی نسبت به تسریع در جذب این اعتبارات اقدام کنند و برنامه ریزی لازم را در این زمینه انجام دهند.

خادمی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی اقدامات لازم برای جذب آن دسته از ردیف های بودجه ای که باید از طریق سازمان های مبدا صورت گیرد را پیگیری کنند و قرار گرفتن در روزهای پایانی دولت تاثیری بر اراده مدیران در انجام وظایف نداشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1743643
ارسال نظر
نظرات