شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:41 منتشر شده در مورخ: 1400/03/27 شناسه خبر: 1743779
نماینده دامغان:

امروز جبهه انقلاب نیاز به وفاق و همدلی دارد

امروز جبهه انقلاب نیاز به وفاق و همدلی دارد
علی اکبر علیزاده گفت: امروز جبهه انقلاب نیاز به اتحاد دارد و علیرضا زاکانی به عنوان یک فرد فهیم و بصیر این ضرورت را درک کرد تا افراد بیشتری پای صندوق رای حضور یابند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر علیزاده نماینده مردم دامغان و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت ضمن بیان اینکه انتخابات یک حق بی نظیری است که اما خمینی برای کشور به ارمغان آورده است، گفت: انتخابات و دموکراسی به شیوه ای که در کشور ما اجرا می شود ، تقریبا در دنیا بی نظیر است و بسیاری از کشور ها یا تحت سلطه یک نظام سلطنتی هستند و یا در کشور های غربی به ظاهر متمدن مردم محبور به انتخاب از بین تنها دوحزب هستند.

امروز جبهه انقلاب نیاز به وفاق و همدلی دارد

وی در ادامه افزود: در فتنه 88 یک عده به ظاهر خودی ولی در واقع همراه با دشمن قصد داشتند دیکتاتوری خود را به مردم تحمیل کنند و نظام انقلاب اسلامی  8 سال خسارت را به خاطر احترام به رای مردم پذیرفت.

علیزاده شرکت در انتخابات را به ظاهر یک لحظه اما آن را نقشه راه 8 ساله کشور دانست وافزود: مردم باید به شخصی رای دهند که با تقوا و کاربلد باشد و به این خود باوری رسیده باشد که کلید حل مشکلات نه در وین و اتریش و نیویورک بلکه در داخل کشور است و امیدوار هستیم خداوند مردم را کمک کند که بتوانند از حق خود نهایت استفاده را بکنند.

این عضو خانه ملت انتخابات پیش رو را تقابل دو جریان انقلابی و غیر انقلابی دانست واذعان کرد: جریان غرب گرا 32 سال از عمر انقلاب با عناوین مختلف و با وعده های دروغ و توخالی رای مردم را گرفت، اما در نهایت ماهیت اصلی خود را نشان دادند.

نماینده مردم دامغان با اشاره به انصراف علیرضا زاکانی از کاندیداتوری انتخابات پیش رو تصریح کرد: امروز جبهه انقلاب نیاز به اتحاد و وفاق دارد و آقای زاکانی به عنوان یک فرد فهیم و بصیراین ضرورت را درک کرد تا افراد بیشتری پای صندوق رای حضور یابند.

علیزاده ابراز امیدواری کرد که با انصراف زاکانی به نفع آیت الله رئیسی، این کاندیدای جبهه انقلاب تقویت و یک اتفاق مبارک در 28 خرداد رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1743779
ارسال نظر
نظرات