شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 1400/03/27 شناسه خبر: 1743854
مردم و مطالباتشان؛

سمنانی ها چه رئیس جمهوری می‌خواهند؟

سمنانی ها چه رئیس جمهوری می‌خواهند؟
مردم شهر سمنان در صدر مطالبات خود از رئیس جمهور آینده انتظار دارند که گره های اقتصادی و معیشتی آنها را برطرف کند و امید را به آنها برگرداند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت؛ این روزها که حال و هوای کشور انتخاباتی است و شمارش معکوس ماراتن 28 خرداد آغاز شده  و دیگر تقریبا بازار مناظرات و تبلیغات کاندیداها خلوت شده، فراغی دست داده است تا با  تفکر درست، اصلح را برگزینیم.

وعده های دروغین و تناقض آشکار گفتار و کردار دولت فعلی یاس و نامیدی را هم نشین مردم ایران کرده  وقطعا و یقینا سکاندار آینده پاستور کار دشواری  را درپیش رو دارد و قبل از هر چیز باید حس عزت و خودباوری را به مردم بازگرداند.

در اندک فرصت باقی مانده تا شروع فرایند انتخابات به سراغ مردم شهر سمنان رفتیم تا انتظارات و مطالبات آنان را از رئیس جمهور آینده جویا شویم.

اما در میان گفته ها و شنیده ها مردم همچنان اقتصاد و اشتغال صدر نشین خواسته های آنها از رئیس جمهور آینده بود.

یکی از شهروندان بازنشسته سمنانی در خصوص انتظارات خود از رئیس جمهور آینده کشور گفت: انتظار دارم رئیس جمهور بعدی به درد فقرا و مستمندان و بازنشستگان برسد و حال ما را درک کند.

یکی دیگر از بانوان سمنانی می گوید رئیس جمهور منتخب باید به فکر جوانان و اشتغال آنان باشد و مانند روحانی با دغل و دروغ از ما رای نگیرد و بعد ما را فراموش کند.

یکی از جوانان همشهری نیز معتقد است رئیس جمهور آینده کشور باید به داد مملکت و جوانان برسد، دیگر ازاین وضعیت خسته شده ایم و فقط می خواهیم از این شرایط نجات پیدا کنیم.    

شهروند دیگری  گفت: وعده های نامزدها  را در مناظرات شنیدم و امیدوارم  شخصی انتخاب شود که حرف و عملش یکی باشد وامید را به مردم باز گرداند.

دردناک ترین جمله ایی که در این مصاحبه از زبان یک بانوی جوان سمنانی شنیدم این بود که  امیدوارم هیچ رئیس جمهوری مانند آقای روحانی نباشد.

یکی از بانوان مغازه دار سمنانی نیز با گلایه از گرانی های چند سال اخیر گفت: در این 8 سال پای  آقای روحانی برگلوی مردم بود و من از نزدیک درد و فقر را در بین مردم دیدم و خیلی ها دیگر توان خرید ندارند و فقط می خواهم اوضاع اقتصادی بهبود پیدا کند.

اما مردم ایران همواره ثابت کرده اند با وجود تمام سختی ها و کاستی ها پای ارزش های انقلاب واسلام ایستاده اند و همچنان ازآرمان های امام و انقلاب و ارزش های خود دفاع می کنند و با حضور خود در روز 28 خرداد تغییر و تحول را برای اینده خود و فرزندانشان رقم می زنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1743854
ارسال نظر
نظرات