شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1400/03/27 شناسه خبر: 1743922
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام مطرح کرد؛

فضای مجازی مهم‌ترین جولانگاه مخالفان جمهوری اسلامی/ حضور آگاهانه باطل‌کننده نقشه‌های دشمنان است

فضای مجازی مهم‌ترین جولانگاه مخالفان جمهوری اسلامی/ حضور آگاهانه باطل‌کننده نقشه‌های دشمنان است
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: حضور آگاهانه باطل کننده نقشه های دشمنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار، سرهنگ پاسدار "قدرت اله کریمیان" جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در ارتباط زنده با بسیجیان استان و عموم مردم در بستر روبیکا گفت: امروز در آستانه یک آزمون و انتخاب بزرگ قرار داریم که تمام کفردر مقابل اسلام قرار گرفته و باید با تمام داشته ها به میدان بیاییم.

وی افزود:  دشمن همواره به دنبال القای ناکارآمدی و فروپاشی و براندازی نظام جمهوری اسلامی هست و برای رسیدن به هدف شوم خود از شیوه های مختلفی بهره برده است.

کریمیان در ادامه گفت: دشمن امروز به دنبال القای نه به انتخابات و به حاشیه راندن نظام ناامید کردن مردم وضربه زدن به  امنیت نظام جمهوری اسلامی است.

وی بیان داشت: تحریم‌ها ، ترور دانشمندان،  تلاش برای ناامنی از جمله شگردهای دشمن است که مردم را از داشته‌های خود و نظام جمهوری اسلامی دور کند.

جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خاطر نشان کرد: مهمترین بستری که دشمن  از آن برای اهداف خود استفاده می کند فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است.

کریمیان یادآور شد: برای مقابله با توطئه‌های دشمن در فضای مجازی باید زبان دشمن در این عرصه ورود کنیم که حضور ما لازمه این است که قاعده بازی را بلد باشیم و ناآگاهانه ورود نکنیم، سواد رسانه خود را تقویت کنیم،  زمان  شناس باشیم،  خطرات و آسیب‌ها را بشناسیم تا با آگاهی و در این فضا وارد کنیم.

وی عنوان کرد: فضای مجازی یک فضای گسترده است که همه آحاد جامعه به آن متصل هستند و باید با تولید محتوای فاخر و شناسایی نیاز مخاطب در آن اثر گذار و مفید باشیم.

کریمیان اظهار کرد: برخی با روش‌های گوناگون از طریق متن فیلم تصویر و ... به دنبال تخریب هستند که باید مراقب شگردهای اینگونه افراد باشیم.

وی با اشاره به نقش فضای مجازی در امید آفرینی گفت:  فضای مجازی به همان اندازه که مضر است می‌تواند جنبه های مثبتی داشته و نگاه مثبت را در جامعه گسترش دهد بستگی دارد که چه تفکر و محتواهای فاخر ای داشته باشیم.

جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام گفت: باید با تمام تلاش  نقشه های دشمن را باطل ساخته و فضای امید را در جامعه گسترش دهیم که در این راستا  در کشور ظرفیت های خوبی داریم ،  امنیت پایدار و پیشرفت هایی داریم که با بازگو کردن آنها می‌توانیم موج امید را در جامعه گسترش دهیم.

وی در ادامه گفت: بزرگترین معروف حفظ نظام اسلامی و بزرگترین منکر تضعیف نظام اسلامی است که امروز حضور حداکثری در انتخابات بزرگترین معروف است و همه باید در این راستا تلاش کنیم البته باید توجه داشت که  دستاوردهای نظام استکبار فقط هرج و مرج است و کسانی که دل به آن بستن باید بدانند که استکبار به دنبال نابودی نظام جمهوری اسلامی وهرج ومرج است.

کریمیان تصریح کرد: امنیت امروز ایران اسلامی حاصل مذاکره نیست بلکه حاصل خون شهدا و شهادت های افرادی مانند شهید سلیمانی است.

 

انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/1743922
ارسال نظر
نظرات