شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:15 منتشر شده در مورخ: 1400/03/27 شناسه خبر: 1743990

اردوی دوم تیم ملی جوانان به پایان رسید

اردوی دوم تیم ملی جوانان به پایان رسید
اردوی دوم تیم ملی والیبال جوانان که از 17 خردادماه با حضور 24 بازیکن جوان و 2 بازیکن بزرگسال آغاز شده بود، امروز به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، اردوی دوم تیم ملی والیبال جوانان که از 17 خردادماه با حضور 24 بازیکن جوان و 2 بازیکن بزرگسال از جمله امین اسماعیل‌نژاد و مجتبی میرزاجانپور آغاز شده بود، امروز به پایان رسید.

گفتنی است اردوی سوم تیم ملی جوانان از صبح روز دوشنبه 31 خردادماه به مدت 10 روز و پس از انجام تست PCR از همه اردونشینان آغاز خواهد شد و متعاقب آن تمرینات از عصر روز دوشنبه شروع می‌شود.
لازم به ذکر است در پایان اردوی سوم و همزمان با آغاز تمرینات تیم ملی بزرگسالان در سالن فدراسیون والیبال، اردوی تیم ملی جوانان به خارج از فدراسیون منتقل خواهد شد.
سرمربیگری تیم ملی جوانان را بهروز عطایی برعهده دارد. اسامی سایر اعضای کادرفنی به این شرح است: اکبر محمدى (سرپرست)، مصطفی کارخانه (مشاور فنی)، علیرضا طلوع‌کیان (مربی)، حسین کاظمی (مربی)، مهران زارع (مربی)، وحید صادقی (مربی)، حسین خوریانی (آنالیزور)، امین علی‌اکبری (آنالیزور)، مهرداد سعادت‌مهر (تراپیست).
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1743990
ارسال نظر
نظرات