شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:35 منتشر شده در مورخ: 1400/03/28 شناسه خبر: 1744195
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان:

حضور حداکثری امروز، دشمن را مایوس می‌کند

حضور حداکثری امروز، دشمن را مایوس می‌کند
فلاح در پاسخ به این سوال که حضور مردم را چگونه می بینید، گفت: بسیار عالی است مردم دیار کریمان همیشه پای این انقلاب بوده و هستند و همیشه به فرمان ولی خود لبیک گفته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان ضمن حضور در ساعات اولیه در شعبه اخذ رأی بیت الزهرا در گفتگو با راه آرمان با بیان اینکه انتخابات جلوه زیبا و حضور حداکثری است، اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم امروز مردم ایران انتخابات ریاست جمهوری است.

وی گفت: حضور حداکثری تداوم راه امام راحل، مقام معظم رهبری و تداوم راه حاج قاسم و شهدا است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به فرمایشات حضرت آقا که فرمودند؛ «انتخابات یک روز است اما اثر آن سالیان سال است»، افزود: انتخابات ریاست جمهوری امنیت و آینده ایران را تضمین می کند به هر حال مردم در تصمیم گیری و تصمیم سازی این نظام دخیل هستند و نقش دارند.

فلاح عنوان کرد: ما هم به عنوان جمعیت هلال احمر استان کرمان همیشه دوشادوش مردم در همه صحنه ها حضور داشته و باعث آرامش مردم بودیم هم خودم در انتخابات شرکت کردم و هم نمایندگی ولی فقیه و هم اینکه از خانواده بزرگ هلال احمر دعوت می کنم که در انتخابات شرکت کنند.

وی بیان کرد: یکی از نشانه های ولایتمداری که حضرت آقا باز تاکید دارند حضور در انتخابات است که دشمن را مایوس می کند و دشمن همیشه مایوس شده و این اتفاق نیز امروز رخ خواهد داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان تصریح کرد: مردم کرمان روی اسم حاج قاسم تعصب دارند و در تشییع این سردار نشان دادند که ولایتمدار هستند و در انقلابی که خود بوجود آوردند و توسط مقام معظم رهبری مدیریت می شود حضور حداکثری را به جهانیان نشان خواهند داد.

فلاح در پاسخ به این سوال که حضور مردم را چگونه می بینید، اذعان کرد:  بسیار عالی است مردم دیار کریمان همیشه پای این انقلاب بوده و هستند و همیشه به فرمان ولی خود لبیک گفته اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1744195
ارسال نظر
نظرات